Rihanna i A$AP Rocky udali się na oddział położniczy szpitala w Los Angeles już 3 sierpnia. Informację jako pierwszy przekazał portal TMZ. Wkrótce wiadomości potwierdziły kolejne media. Podobnie jak za pierwszym razem nie ujawniono imienia noworodka. Wiadomo jednak, że rozpoczyna się ono na literę „R”. Jest także pewne, że artyści doczekali się drugiego syna. Tym samym 1,5-roczny RZA Athelston Mayers zyskał miano starszego brata nowo narodzonego chłopca.

Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami po raz drugi. Piosenkarka urodziła w tajemnicy kilka tygodni temu

Para nie skomentowała jeszcze prasowych doniesień, ale mając na uwadze doświadczenia z czasów pierwszej ciąży nie należy wypatrywać rychłej publikacji wzruszających postów. Gwiazdorski duet przez ponad rok trzymał w sekrecie imię pierworodnego syna i długo zwlekał z zaprezentowaniem fanom jego wizerunku. Z czasem zdecydowali się jednak na obszerną sesję na łamach Vogue'a. Zdobyli się również na szczere wyznanie dotyczące nowej życiowej roli. „Nie mogę powiedzieć, żeby ta ciąża była zaplanowana. Ale nie robiliśmy też niczego, by jej uniknąć. Nie wiem, kiedy mam owulację, nie sprawuję kontroli nad tym, co się we mnie dzieje. Po prostu miło spędzaliśmy czas. A potem pojawiły się te dwie kreski” – wyznała otwarcie wokalistka.

Modowy statement Riri. Czy wokalista odmieni postrzeganie mody ciążowej? Zobacz wszystkie ciążowe stylizacje Rihanny >>

W lutym 2023 roku Barbadoska ogłosiła w spektakularny sposób, że spodziewa się następnego dziecka. Rihanna zaśpiewała swoje największe przeboje na platformie „lewitującej” nad murawą stadionu w Arizonie. Dla widzów obserwujących na żywo finał Super Bowl od razu stało się jasne, że nie występuje tam sama. W ostatnich miesiącach odważnie eksponowała zaokrąglony brzuch i łamała schematy dotyczące ubioru kobiet przy nadziei. Zdradziła też, że macierzyństwo zmieniło jej spojrzenie na świat. „Żyję dla mojego syna. Wszystko ma teraz inny wymiar. Naprawdę zaczynasz postrzegać inaczej wiele rzeczy [...] Przed nadejściem mojego syna życie było niejasne, ciasne i pochmurne. Naprawę uległo poprawie, jest bardziej satysfakcjonujące” – mówiła świeżo upieczona mama. Mamy nadzieję, że teraz, gdy rodzina stała się jeszcze liczniejsza, życie całej czwórki będzie jeszcze lepsze. Gratulujemy!