Parasite" był sensacją 92. gali wręczenia Oscarów. Południowokoreański film zdobył trzy statuteki, w tym za najlepszy film. Jeśli wierzyć plotkom (a rozprzestrzenia je sam reżyser kinowego przeboju) HBO zrealizuje miniserial na podstawie "Parasite". Joon-ho Bong "wygadał się" podczas rozmowy z dziennikarzem "Extra":

Jesteśmy na bardzo wczesnym etapie. Rozpoczęliśmy dyskusje z Adamem McKayem. Zrobimy co w naszej mocy, aby stworzyć jak najlepszy miniserial. - powiedział reżyser "Parasite".

"Parasite" miniserial HBO - Kto wystąpi?

Skoro nazwisko twórcy "Big Short" i "Vice" wymienił reżyser oscarowego filmu, to coś musi być na rzeczy. Z kolei, serwis Collider pojade, że Mark Ruffalo może być odtwórcą głównej roli w miniserialu HBO. Do tych rewelacji ustosunkowało się HBO i napisało, że jeszcze za wcześnie na takie szczegóły. Stacja nie zdementowała jednak plotek, co oznacza, że filmowy Hulk może pojawić się w produkcji inspirowanej "Parasite". Teraz w sieci pojawiły się informacje o tym, że do obsady miniserialu "Parasite" dołączy Tilda Swinton. Aktorka współpracowała już z południowokoreańskim reżyserem przy okazji filmu "Okja" i "Snowpiercer".

Znalezione obrazy dla zapytania: mark ruffalo hulk