Pamiętacie kampanię "Kochanie to sztuka", której celem było zwrócenie uwagi na czułość i seks? Na stronie kochanietosztuka.pl można było zobaczyć krótkie filmiki, w których intymne wyznania miłosne padały z ust m.in. Magdaleny Boczarskiej, Doroty Gardias, Czesława Mozila, Eryka Lubosa, Piotra Adamczyka, Mateusza Gesslera czy Ady FijałTeraz przyszedł czas na drugą część kampanii, której bohaterami są pary z wieloletnim stażem. Akcji przewodzi ten cytat:

Kiedy wygasa pierwszy poryw erotyczny - to nie koniec, ale początek miłości dojrzałej. W każdym okresie życia miłość i seks mają swoją odrębną urodę. W każdym okresie życia stawiają inne wymogi i dają inne radości, umożliwiające partnerom osiągnięcie pełni szczęścia. - Michalina Wisłocka

Twórcy kampanii dotarli do małżonków, których młodość przypadła na okres powstania książki „Sztuka kochania” lub którym poradnik Michaliny Wisłockiej pomógł w zrozumieniu swojej seksualności. Bohaterowie mieli odpowiedzieć na kilka prostych pytań, ale twórcom akcji udało się namówić pary do kilku naprawdę intymnych wspomnień... Zobaczcie efekty tych niezwykłych spotkań: