Kilka dni temu pisaliśmy, że amerykańska platforma zakupowa Hot Topic sprzedaje paletę z cieniami do powiek inspirowana legendarnym show "Friends". Okazuje się, że to niejedyny producent kosmetyków, który proponuje produkt tego typu. To nie plotka, czy pomysł fanów - Peachy Queen naprawdę oferuje taką paletkę.

"Przyjaciele" powrócą? Twórcy pracują nad nowym odcinkiem serialu >>

Paleta cieni do powiek inspirowana serialem "Przyjaciele"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Peachy Queen | Makeup Queen (@peachyqueenblog) Lis 11, 2019 o 2:27 PST

Aimee, znana w internecie jako Peachy Queen, ma aż 1,3 mln obserwatorów i to na samym instagramie. Influencerka nie tylko testuje kosmetyki i prezentuje makijaże własnego autorstwa, ale przede wszystkim sprzedaje własne wyroby do makijażu. Jednym z nich jest paleta z cieniami do powiek inspirowana serialem "Przyjaciele". Produkt o nazwie "I’ll Be There for You" (tak brzmi tytuł piosenki z czołówki produkcji) zawiera aż 16 odcieni, m.in. o nazwie "Smelly Cat", "How You Doin’", "Pivot", "Naked Guy", "Yemen". Co ciekawe, barwy diametralnie różnią się od paletki lansowanej przez Hot Topic. Wersja od Peachy Queen choć nawiązuje do lat 90. jest mocniej napigmentowana, a same kolory "mocniejsze", czasem nawet delikatnie neonowe. Cena też jest inna. Za ten kosmetyk zapłacimy 29,99$, czyli ok. 117 zł. 

Czy fani serialu "Przyjaciele" skuszą się na ten produkt? Nawet jeśli nie to fanki makijażu powinny sprawdzić tę paletę - ma świetne kolory.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Peachy Queen | Makeup Queen (@peachyqueenblog) Lis 12, 2019 o 7:42 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Peachy Queen | Makeup Queen (@peachyqueenblog) Lis 12, 2019 o 10:03 PST

"Przyjaciele": o czym jest ten słynny serial?

Pod koniec września tego roku serial "Przyjaciele" obchodził swoje 25-lecie . Przypomnijmy, ten legendarny sitcom opowiada  perypetie szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. Pierwszy odcinek został wyemitowany w amerykańskiej stacji NBC 22 września 1994 roku, a w rolach głównych wystąpili: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry. Łącznie powstało dziesięć sezonów (emisję serialu zakończono w 2004 roku) "Przyjaciół", a sama produkcja została doceniona nie tylko przez widzów, ale i przez krytyków. "Friends" zdobyli prawie 70 nagród. Dzięki temu tytułowi aktorzy wcielający się w główne role z dnia na dzień stali się gwiazdami światowego formatu. Niedawno Jennifer Aniston ujawniła, że to właśnie "Przyjaciele" byli jej trampoliną do sukcesu. Aktorka przyznała się do tego podczas 45. gali E! People's Choice Awards, gdy odbierała statuetkę dla "ikony magazynu People".

 Co ciekawe, gdy popularni "Przyjaciele" trafili na platformę Netflix na początku zeszłego roku, młodsi widzowie skrytykowali amerykańskie show z powodu seksistowskich i homofobicznych żartów... W przyszłym roku serial trafi na platformę HBO Max.