Marka Lady Gagi w Polsce – gdzie kupić kosmetyki Haus Labs?

Lady Gaga to kolejna gwiazda, która postanowiła podbić rynek beauty. Celebrytka w 2019 roku dołączyła do grona Hailey Bieber, Ariany Grande, Seleny Gomez, Mirandy Kerr czy Kylie Jenner, zakładając własną markę kosmetyczną. Do niedawna jej autorskie produkty do makijażu były dostępne głównie w Stanach Zjednoczonych i Azji. Na szczęście już niedługo Haus Labs pojawi się na półkach sklepowych w Polsce

Gwiazda zasłynęła nie tylko chwytliwymi piosenkami, wyznaczając kierunek w nowoczesnym popie, ale również kontrowersyjnymi stylizacjami. Jednak jej styl (oraz talent) ewoluowały przez lata, a dzisiaj od szokujących stylizacji woli te awangardowe, nawiązujące do vintage. Coraz częściej stawia również na eleganckie, minimalistyczne looki. To wszystko współgra z makijażem w podobnym klimacie, do którego Lady Gaga nigdy nie kryła słabości. Gwiazda postanowiła przekuć pasję w biznes i kilka lat temu powołała do życia Haus Labs, czyli autorską markę kolorowych kosmetyków do makijażu. Od tamtej pory Lady Gaga na każdym koncercie, czerwonym dywanie i innym publicznym wyjściu pojawia się wyłącznie w make-upie, wykonanym produktami Haus Labs, które z miejsca stały się pożądane nie tylko przez jej fanów. 

Już 26 marca będziemy mogli przekonać się o świetności tych produktów, ponieważ tego dnia trafią one do sprzedaży do kilkunastu europejskich krajów, w tym do Polski. Kosmetyki będą dostępne w sklepach Sephora, z którą marką współpracuje od 2022 roku.

Kosmetyki Haus Labs – co znajduje się w ofercie?

Zaledwie w rok od premiery Haus Labs stał się jednym z najpopularniejszych brandów beauty gwiazd (według raportu magazynu WWD). Pielęgnacyjne kosmetyki do makijażu, oparte na jakościowych składnikach i nowoczesnych, naukowych recepturach, podbiły serca osób na całym świecie. Lady Gaga od początku traktowała markę jak artystyczny projekt, dając swoim fanom narzędzia do wyrażania własnej osobowości. Haus Labs to zrównoważona, transparentna i inkluzywna firma, która nie dyskryminuje nikogo i jest dla każdego.

W ofercie Haus Labs znajdziemy bestsellerowy podkład, który jednocześnie kryje niedoskonałości i wyrównuje koloryt skóry oraz pielęgnuje cerę, pozostawiając je nawilżoną. Kolejnym produktem jest korektor o podobnych właściwościach co fluid, ale z mocniejszych kryciem. Lady Gaga niedawno opublikowała tutorial makijażowy, bazując właśnie na wspomnianym korektorze. Haus Labs to również odżywcze, kolorowe olejki do ust, dające efekt „glazed lips” oraz wielofunkcjonalne róże w kremie, które pełnią także rolę cieni do powiek. Wszystkie produkty Haus Labs by Lady Gaga będziemy mogli przetestować już pod koniec marca.