Świnki w kampanii Gucci

Alessandro Michele znów zaskakuje. W sesji zdjęciowej nowej kolekcji Gucci - tuż obok klasycznych modelek i modeli - występują zwierzęta. I to nie byle jakie, bo właśnie świnki miniaturki. Jedzą grzecznie z kolorowych miseczek, pozują w pościeli przy dodatkach Gucci, jedzą kanapki na kolację z grupą (ludzkich) przyjaciół. To im właśnie poświęcona została nowa kolekcja Gucci: mikroświnki znajdziemy na koszulkach, sneakersach, bluzach, szalikach, a nawet portfelach marki (łącznie aż dziewiętnaście elementów garderoby ozdobionych wizerunkiem świnki). Włoski dom mody chce w ten sposób celebrować Chiński Nowy Rok, który będzie tym razem, nie inaczej, Rokiem Świni.

Zobacz też: Horoskop chiński 2019 - Rok Świni. Co nam przyniesie?>>

Bohaterami printów zostały między innymi słynne "Trzy małe świnki", które świat ujrzał w bajkach Disneya pierwszy raz w 1933 r. i świnka inspirowana starymi książkami dla dzieci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gucci (@gucci) Sty 11, 2019 o 3:55 PST

W ten sposób świnki umiejętnie zepchnęły koty, psy, a nawet barwnie upierzone kury z piedestału zwierząt ukochanych przez branżę mody. Jak podoba Wam się nowa kapsułowa kolekcja Gucci?