Strój Lopez na tę noc był prawdziwym showstopperem, z prześwitującą koronkową spódnicą, która mieniła się podczas ruchu, rozcięciem na wysokości uda i wycięciem pod biustem, które podkreślało jej nienaganną sylwetkę. Jednak tym, co naprawdę przyciągało wzrok, były wysoko wycięte stringi, które nosiła pod suknią. Ta złota bielizna dodała efektowności jej i tak już przyciągającemu uwagę strojowi.

Piosenkarka i aktorka połączyła swój odważny strój ze szpilkami na platformie w kolorze nude, kopertówką w kolorze szampana i dodatkami w postaci wspaniałego naszyjnika z rubinami i diamentami oraz wiszących kolczyków z klejnotami. Jej charakterystyczne karmelowe pasma zostały ułożone w seksowne fale z przedziałkiem na środku głowy, a całość dopełniły błyszczące usta i przydymione oko.

Michael Kovac/Getty Images

Do JLo na czerwonym dywanie dołączył jej mąż, Ben Affleck, który wyglądał elegancko w czarnym smokingu Gucci z muszką.

Gala LACMA Art + Film 2023 była gwiazdorską imprezą, której celem było uhonorowanie filmowca Davida Finchera i artystki Judy Baca. To coroczne wydarzenie zbiera fundusze na wsparcie programów kuratorskich muzeum, podkreślając znaczenie filmu w wystawach i edukacji. Eva Chow, członkini zarządu LACMA, i aktor Leonardo DiCaprio współprzewodniczyli wydarzeniu 12. rok z rzędu, a wieczór uświetnił występ legendarnego muzyka Lenny'ego Kravitza.

Michael Kovac/Getty Images

Jennifer Lopez i Ben Affleck znaleźli się pośród licznych gwiazd z pierwszych stron gazet. Marka Gucci zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję strojów wieczorowych "Gucci Ancora Notte", zaprojektowaną przez Sabato De Sarno. Na czerwonym dywanie pojawiły się też takie osobistości jak Kim Kardashian, Paris Hilton, Billie Eilish, Jessica Chastain i Salma Hayek - jednak to "Bennifer" zasłużyli na tytuł najlepiej ubranych.