"Zimna wojna" i Joanna Kulig, która w głośnym filmie zagrała Zulę, zdobywają kolejne wyróżnienia - nie tylko w postaci nagród filmowych, ale też komplementów od prawdziwych gwiazd Hollywood. Wcześniej polską aktorką zachwycali się już m.in. Julianne Moore i Ethan Hawke oraz zagraniczna prasa, teraz dobrych słów nie szczędzi Natalie Portman.

Czytaj: Joanna Kulig w amerykańskim Vanity Fair! Zobacz zdjęcie>>

Gwiazda znana z takich produkcji jak "Czarny łabędź" czy "Leon zawodowiec" opublikowała Instagram Stories plakat "Zimnej wojny" z podpisem: "Ten film i ci aktorzy są oszałamiający", oznaczając jednocześnie instagramowe konta filmowej produkcji oraz Joanny Kulig. Trzeba przyznać, że to duże wyróżnienie - Natalie Portman jest jedną z największych gwiazd współczesnego kina, w branży jest nie od dziś i ma na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Oscara. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official) Paź 8, 2018 o 3:15 PDT

Czy pozytywne recenzje przełożą się na sukces w Hollywood? "Zimna wojna" zdobyła już pięć Europejskich Nagród Filmowych oraz została nominowana do BAFTA. Jesteśmy ciekawi opinii amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłoszenie nominacji do Oscarów 2019 już 22 stycznia. 

Zobacz: Oscary 2019: kto poprowadzi ceremonię?>>