Makijaż permanentny ust – musthave nowoczesnej kobiety

Komfort, wygoda życia, nienaganny wygląd i czas - to rzeczy bardzo pożądane przez współczesne kobiety. Żyjemy szybko, pracujemy za dużo i stanowczo mamy za mało czasu. Pochłaniają nas: kariera, dzieci, podróże i aktywności dnia codziennego bez reszty. Jak w takim pędzie znaleźć czas na codzienny makijaż? Jak w ciągu dnia utrzymać perfekcyjny wygląd? Z pomocą spieszy makijaż permanentny. Rano po przebudzeniu, w drodze do pracy, w pracy, na siłowni i w klubie ze znajomymi można wyglądać świetnie! Wystarczy masełko shea lub zwykły błyszczyk, aby dodać blasku ustom. Bez patrzenia w lusterko, bez troski czy makijaż wyszedł prosto Twoje usta mogą być idealne.

Makijaż permanentny ust dla aktywnych i zabieganych

Na pierwszy rzut oka makijaż ust i sport nie idą w parze. Pomalowane usta pomadką, kredką lub błyszczykiem raczej wytrzemy przed joggingiem, fitnessem czy basenem. W długiej podróży nie dbasz o idealny wygląd pomadki na ustach. A gdyby tak mieć makijaż ust na stałe? Gdyby mieć taki makijaż, który nie przeszkadza w uprawianiu sportu, w pracy, podróży czy.... w pocałunkach? :) Makijaż permanentny ust nie rozmazuje się, nie trzeba go poprawiać, nie wygląda sztucznie w sytuacjach niesprzyjających zwykłemu makeupowi. Jest zawsze na swoim miejscu i zawsze wygląda świetnie!

Makijaż permanentny ust – mocny czy delikatny?

Wybór intensywności makijażu permanentnego zależy od indywidualnych upodobań każdej kobiety. Szeroki wachlarz kolorów barwników do makijażu permanentnego pozwala dobrać idealny kolor ust dla każdej karnacji i każdego gustu. Ciekawe odcienie brązu, czerwieni, różu, pomarańczy czy fuksji zadowolą najbardziej wymagające kobiety. Te, które lubią mocno podkreślone usta mogą wybrać intensywne barwy, te, które lubią efekt no make-up mogą wybrać barwniki z najnowszej kolekcji Nude - czyli takie, które podkreślają kształt ale są bardzo naturalne i prawie niewidoczne.

Jaki makijaż permanentny ust: kontur czy z wypełnieniem?

Większość kobiet zdecydowanie wybiera makijaż permanentny ust z wypełnieniem. Jest to bowiem najwygodniejsza i najbardziej popularna forma makijażu. Są jednak kobiety, które decydują się jedynie na stałe podkreślenie konturu ust, a wypełnienie kolorem malują samodzielnie każdego dnia.

Medyczny makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny to przede wszystkim funkcja estetyczna. Jednak w wielu wypadkach może on poprawić wygląd u osób, które przeszły różnego rodzaju urazy lub choroby, które zdeformowały kształt ust lub pozostawiły blizny. Dzięki makijażowi permanentnemu ust można poprawić wygląd ust po rozszczepie wargi, ust z bliznami po operacjach lub urazach czy ust po oparzeniu. Dowiedz się więcej o pigmentacji medycznej ust >>

 

Sprawdź czy makijaż permanentny boli >>

Sprawdź jak przygotować się do makijażu permanentnego ust >>

Sprawdź jak pielęgnować usta po zabiegu makijażu permanentnego >>

Sprawdź jak uniknąć opryszczki po zabiegu makijażu permanentnego >>

Sprawdź jak zmienić kolor makijażu permanentnego ust >>