Czekacie na "Listy do M. 3"? Po wielu miesiącach oczekiwania do sieci trafił wreszcie oficjalny zwiastun tego nowego filmu świątecznego! "Listy do M." i "Listy do M.2" okazały się hitem, czy w tym przypadku będzie podobnie? Wiele na to wskazuje. Możliwe, że ta polska produkcja trafi do naszej listy ulubionych filmów świątecznych.

"Listy do M. 3": o czym będzie? 

Co tym razem się wydarzy? Nowe "Listy do M." znów opowiedzą "historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek". 

"Listy do M. 3": obsada

W filmie "Listy do M. 3"  zobaczymy same znane twarze. Angaż otrzymali m.in. występujący w poprzednich częściach Tomasz Karolak, Maciej Stuhr, Wojciech Malajkat, Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant, a także Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny oraz Grażyna Szapołowska. Za reżyserię nowych "Listów do M." odpowiedzialny jest Tomasz Konecki, który na swoim koncie ma takie tytuły jak "Lejdis", "Ciało", "Testosteron", "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Autorami scenariusza są Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Premiera tej świątecznej komedii zaplanowana jest na 10 listopada 2017 roku.