Kim w końcu postanowiła podzielić się ze światem swoim sekretem. Oczywiście, jak to ona, zrobiła to z rozmachem. Kilka dni temu wystartowała jej aplikacja Kim Kardashian West Official App. Tego samego dnia swoje strony uruchomiły też jej siostry, Khloe Kardashian oraz Kylie i Kendall Jenner. Na stronie Kim znajdziesz jej stylizacje, ulubione produkty, relacje z ewentów, a także sekcję beauty z tutorialami, w tym z modelowaniem twarzy. Czekałyśmy na nie już od dwóch miesięcy. To właśnie wtedy Kim wrzuciła na swojego instagrama to zdjęcie i zapowiedziała, że tutorial, na którym "konturuje ją" jej ulubiony makijażysta Mario Dedivanovic pojawi się wkrótce na jej nowej stronie.

fot. Instagram.com/kimkardashianwest

My już go widziałyśmy. I wiemy jak idealnie wykonturować twarz jak Kim, w kilku prostych krokach.

1. Konturowanie można robić na wiele sposobów. Mario do makijażu Kim zawsze używa najpierw kremowego brązera, który nakłada pędzlem pod kości policzkowe, na boki nosa i czoło, przy nasadzie włosów Kim. Tak, aby stworzyć kształt cyfry 3 po każdej stronie twarzy - tłumaczy.

2. Potem korektorem rozjaśnia środek nosa, łuk kupidyna - i - tu zaskoczenie - nakłada go też pod kości policzkowe. - To jeszcze bardziej je podkreśla- wyjaśnia Mario. Wszystko rozciera gąbką i utrwala transparentnym pudrem.

3. Następnie na miejsca, które wcześniej konturował kremowym brązerem, nakłada brązer w pudrze. W przypadku nosa używa zawsze jaśniejszego niż do reszty twarzy, aby efekt był bardziej naturalny. A czoło, środek nosa i górną część kości policzkowych rozświetla pudrowym rozświetlaczem.

Cały filmik możecie zobaczyć na aplikacji Kim, którą przez pierwsze siedem dni mozna testować za darmo.

My zaraz będziemy ćwiczyć jej konturowanie. A Wy?