Zdjęcia pary książęcej prowadzącej wideo rozmowę poprzez jeden z popularnych komunikatorów internetowych obiegły sieć w środę wieczorem. Na oficjalnym koncie instagramowym @kensingtonroyal (obserwuje je już ponad 11,5 mln osób!) pojawiło się nawet nagranie, na którym Kate wraz z mężem Williamem dodają otuchy kadrze oraz podopiecznym szkoły podstawowej Casterton Primary Academy. Placówka ta znajduję się nieopodal szpitala Burnley General Hospital, dlatego w czasie pandemii przebywa w niej wielu uczniów, których rodzice na co dzień pomagają społeczności jako kluczowi pracownicy miejscowej służby zdrowia. Księżna i książę Cambridge podziękowali nauczycielom za ich ciężką pracę, składając jednocześnie wielkanocne życzenia świąteczne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Kwi 8, 2020 o 2:00 PDT

W internetowym spotkaniu Kate Middleton udział wzięła wystylizowana w wyrazisty sweter z bufkami w żółtym kolorze. To barwa doskonale wpisujące się w założenia psychologicznej koncepcji zwanej „Dopamine Dressing”, wg której w tych trudnych czasach, takich jak te objęte pandemią, powinniśmy świadomie wybierać stroje poprawiające humor  – między innymi za sprawą odpowiedniego odcienia właśnie.  Podczas pokazów kolekcji na wiosnę i lato 2020 musztardowe ubrania i dodatki lansowały także najważniejsze w branży nazwiska i domy mody, wśród których Gabriela Hearts, David Koma, Rejina Pyo, czy Emilia Wickstead, jedna z ulubionych projektantek księżnej. Sweter z nagrania pochodzi jednak nie od niej, a z oferty popularnej hiszpańskiej sieciówki. Kate zestawiła go z ulubionymi kolczykami od Catherine Zoraidy. 

Jak łączyć kolory wiosną 2020? 3 modne zestawienia, które sprawdzą się w każdej sytuacji>>

Sweter Zara

To model z Zary, który kosztował £30, czyli ok.155 PLN. Niestety, nie znajdziecie go już na oficjalnej stronie marki, ponieważ przed kilkoma dniami osiągnął status sold out. Spokojnie, podobne modele osadzone w równie optymistycznej palecie barw znajdziecie teraz w wielu innych sklepach internetowych. Oto kilka tych, które wpadły nam w oko podczas poszukiwań:

Liliowy to jeden z najmodniejszych kolorów tej wiosny. Jest świeży, kobiecy i subtelnie romantyczny. Sprawdźcie, jak go nosić>>