Nowy teledysk Eda Sheerana i Justina Biebera "I don't care"

Obrazek wyreżyserował Emil Nava, znany z produkcji dla topowych gwiazd muzyki pop: Seleny Gomez, Sama Smitha, Rihanny czy Calvina Harrisa. Nowa produkcja z Justinem Bieberem i Edem Sheeranem była dla niego okazją do zabawy bez ograniczeń.

Suknia ślubna Hailey Bieber - wiemy jak wyglądała panna młoda. Amerykańska modelka w końcu opublikowała zdjęcia ze ślubu >>

Justin Bieber i Hailey Bieber wezmą ślub kościelny we wrześniu? >>

Artyści przemieszczają się po planie w strojach kolby kukurydzy, pandy i kowboja, a ich głowy są  niedbale wklejone np. w ciało konia. Ed Sheeran wycięty z green boksa siedzi na nudnej kolacji z bogatą socjetą i narzeka, że nikt go nie zauważa. Justin Bieber próbuje bez skutku zaimponować dziewczynom na basenie pozą na Adonisa. Kostium kosmonauty i lodowego rożka też nie pomagają, ale zabawne scenki desperackiego zwrócenia na siebie uwagi prowadzą artystów do tytułowej deklaracji: "I don't care".

Nowy numer Justina Biebera i Eda Sheerana to lekki komentarz do tego, co dzieje się dziś w social mediach i showbiznesie. Doszliśmy już do granic absurdu w zdobywaniu popularności i poklasku w postaci lajków i wirtualnego klepania po plecach. A przecież w gruncie rzeczy chodzi tylko o pozostanie sobą i oczywiście o... miłość.

Koniecznie zobaczcie ten szalony klip!