Co to jest FEST festival?

FEST festival to nowy muzyczny festiwal, który odbędzie się w tym roku po raz pierwszy w Chorzowie. Na pytanie, skąd wziął się pomysł na jego stworzenie, organizatorzy odpowiadają: "Pomysł zrodził się przede wszystkim z miłości do muzyki oraz zabawy bez ograniczeń. Tym projektem chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata - uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi".

Za festiwalem w roli promotora stoi Follow The Step, czyli działająca ponad 3 lata na rynku agencja ściśle związana z branżą muzyczną. Follow The Step zajmuje się przede wszystkim obsługą i planowaniem wydarzeń, booking'ami polskich i zagranicznych artystów, a także działaniami marketingowymi i PR-owymi. Głównym partnerem FEST festivalu jest z kolei Coca-Cola.

Kiedy odbywa się FEST festival (daty)?

FEST festival odbędzie się 23 i 24 sierpnia 2019 w Parku Śląskim w Chorzowie. Co ciekawe, miejsce festiwalu będzie otwarte 24 h na dobę, a organizatorzy zapewniają "unikalną scenografię".


FEST festival: bilety

Bilety w przedsprzedaży (tak zwane early bird już są niedostępne). Można jeszcze natomiast nabyć bilety dwudniowe (kosztują 259 zł albo 289 zł w zależności od daty zakupu) albo te na jeden dzień (149 zł/179 zł). Pole campingowe to z kolei dodatkowy koszt 100 zł (jest ono dostępne wyłącznie z dwudniowym karnetem). 

FEST festival: line up

Jacy artyści wystąpią na FEST festival? Line up wydarzenia jest naprawdę obiecujący. Na scenach zagrają przedstawiciele różnych gatunków muzycznych, m.in.: Jaden Smith,  Alan Walker, Lion Babe, Róisin Murphy, Disclosure dj set, Metronomy, JMSN, Otsochodzi, Bedoes, Holak czy Sokół. Pełną listę wykonawców znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.