Jeśli komuś wydawało się, że emocje już opadły, jeśli chodzi o ślub Hailey Bieber i Justina Biebera to jest w wielkim błędzie. Modelka do końca trzymała wszystkich w niepewności w sprawie sukni ślubnej. Paparazzi jedynie udało się złapać Amerykankę tuż przed "rehearsal dinner" w białej krótkiej sukience od Vivienne Westwood. Jeśli przyjrzeliście się zdjęciom z wesela to z pewnością zauważyliście, że na imprezie pani Bieber miała już na sobie kreację z dekoltem halter. Podobny model wybrała Meghan Markle półtora roku wcześniej. A w czym Hailey Bieber wystąpiła w kościele? Już to wiemy - 22-latka w końcu opublikowała zdjęcia sukni ślubnej na swoim instagramie. 

Hailey Bieber pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Jej suknia ślubna to jedna z najpiękniejszych kreacji jaką widzieliśmy od dawna >>

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Suknia ślubna Hailey Bieber: zdjęcia. Kto ją zaprojektował?

Choć minął tydzień od tego wydarzenia amerykańscy dziennikarze, jak i fani pary, czekali na te fotografie. Hailey Bieber na szczęście zdecydowała się opublikować oficjalne kadry ze ślubu z Justinem. Panna młoda miała na sobie białą koronkową suknię z odkrytymi ramionami i z długim trenem, na którym widniał napis "Till death do us part" (po pol. "nie opuszczę cię aż do śmierci"). Ten cytat znajdziecie w Modlitewniku Powszechnym kościoła anglikańskiego, czy w księgach liturgicznych używanych przez luteran, metodystów i prezbiterian.

Autorem tej kreacji jest Virgil Abloh, czyli dyrektor kreatywny marki Off-White. Więcej ujęć sukni ślubnej Hailey Bieber znajdziecie w galerii zdjęć.

Słynne filmy, w których znajdziesz inspiracje na ślub czy wesele >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9.30.19

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) Paź 7, 2019 o 2:02 PDT

Ślub Hailey Bieber i Justina Biebera: ceremonia kościelna

Wesele odbyło się na terenie resortu Montage Palmetto Bluff w Karolinie Południowej. Za to sam ślub zorganizowano w Somerset Chapel, za to wesele w Wilson Ballroom, gdzie Hailey Bieber i Justin Bieber celebrowali swoje małżeństwo. Słynna para zaprosiła na to wydarzenie 154 gości (jak podaje serwis TMZ i magazyn People), m.in. Katy Perry, Kendall Jenner, Joan Smalls, Ushera, Eda Sheerana, Jaden Smith, Kylie Jenner, a także Travisa Scotta i Scootera Brauna.

 13 września 2018 roku Hailey Bieber i Justin Bieber wzięli ślub cywilny w Nowym Jorku. Para poznała się w 2009 roku poprzez ojca Hailey (tak, Justin miał wtedy zaledwie 15 lat, a przyszła modelka 13), za kulisami programu "Today". Jednak dopiero kilka lat później, wokalista i modelka zostali oficjalną parą. Przez dłuższy czas twierdzili, że to jedynie przyjaźń, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło do rozpadu związku. Następnie jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja nie przetrwała. W marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z idolem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa. Po czterech tygodniach od odnowienia związku Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się podczas wakacji na Bahamach (chodzi o początek lipca 2018 roku).