Odkąd H&M wprowadziło do swojej oferty specjalną luksusową gamę produktów do makijażu, zaglądamy do sklepów szwedzkiej sieciówki jeszcze częściej. Kosmetyki HM nie tylko zachwycają minimalistycznymi opakowaniami, ale także trwałością. W dziale H&M beauty znajdziecie szeroki wybór lakierów do paznokci (jesteśmy wprost uzależnione od niebieskiego odcienia z brokatem, który na paznokciach wygląda jak rozgwieżdżone niebo), świetną maskarę H&M i produkty do stylizacji brwi. Jesienią 2017 do naszej listy ulubionych kosmetyków HM dopiszemy jeszcze z pewnością parę pozycji...

"To sezon, w którym wszystko jest możliwe. Makijaż staje się jeszcze bardziej ekspresyjny - to ekscytujący czas dla eksperymentów z kolorem. Cieszymy się, że możemy dostarczyć barw, tekstur i narzędzi, tak, aby wykonanie makijażu było jeszcze bardziej kreatywne"- powiedziała Sara Wallander, Concept Designer w H&M Beauty.

Kosmetyki HM, fot. mat. prasowe, kolaż ELLE.pl

HM kosmetyki - co nowego jesienią 2017?
"Rozświetlona skóra będzie największym style statement tego sezonu" - czytamy w informacji prasowej. Dlatego wśród kosmetyków H&M pojawią się nowe rozświetlacze - w kamieniu i w płynie. Custom Colour Drops możecie użyć solo albo zmieszać jego kroplę z podkładem czy z kremem. Z kolei produkt Illuminising Drops doda blasku waszym policzkom, a Double-Ended Stick pozwoli wykończyć wasz "glow make up". Co jeszcze? Szwedzka marka wprowadza do oferty cienie do powiek w nowych kolorach. Wszystkie barwy (m.in. szmaragdowa zieleń, topazowa żółć czy ametystowy fiolet) inspirowane są kamieniami szlachetnymi. Jeśli chodzi o makijaż ust, H&M chce was przekonać do jagodowych i brązowych pomadek. Sieciówka zaskoczy was także nowymi żelowymi lakierami do paznokci i lakierami Oil Fusion, których formuła zawiera olej z awokado i ekstrakt z cytryny. Dzięki tym dodatkom lakiery HM odżywią i rozjaśnią wasze paznokcie.

HM kosmetyki - propozycje makijażu
Makijażyści H&M na nowy sezon jesień-zima 2017/2018 przygotowali wam ściągawkę z tego, jak najlepiej używać kosmetyków H&M. W nowej sesji wizerunkowej marki (znajdziecie ją w naszej galerii) pokazano jak wykonać piękny makijaż wieczorowy z bordowymi ustami albo make up no make up. Zwróćcie uwagę, że czasami podkład, kropla Custom Colour Drops i maskara H&M wystarczą by stworzyć dzienny rozwświetlony makijaż.

HM kosmetyki - GALERIA>>