Galeria Młociny otworzy się już w ten czwartek, 23 maja, o 12:00 w samym sercu warszawskich Bielan. Jak czytamy w informacji prasowej, miejsce ma łączyć historię ze współczesnymi trendami, tradycję z nowoczesnością, sklepy z zabawą i innowacje z fantastycznym klimatem. Co to oznacza w praktyce? Okazuje się, że będzie to nie tylko mekka zakupowa - mają się tu odbywać bielańskie potańcówki na Dechach, uruchomione zostaną liczne strefy tematyczne z fantastycznymi gośćmi, a dobrą atmosferę zapewni Bielańska Orkiestra Rozrywkowa, która zagra specjalnie dla gości galerii. Wszystko wskazuje na to, że Galeria Młociny stanie się najciekawszym miejscem zakupowo-rozrywkowym na mapie stolicy. 

Galeria Młociny - sklepy, restauracje

W środku znajdziemy m.in. sklepy H&M, Zara, Newbie, Pull&Bear, Bershka, Sloggi, TK Maxx, Vistula, Levi's, Medicine, Tatuum, Quiosque, Douglas, Sephora, Neonail, Rossmann, Ziaja, Zara Home, Duka, Empik, Apart, Triumph, Tous, Sloggi (to będzie pierwszy sklep stacjonarny marki). W środku też Multikino, dwupoziomowe centrum fitness, Przyjaciele Kawy, Czas na Herbatę i Boutique Konesera. Ciekawa jest też strefa restauracyjno-kawiarniana, w której na gości czekają przykladowo Etno Cafe, Foods by Ann Healthy Store, GreenIt, Van Dog, Pasibus.

Na poziomie +2 znajdywać się będzie ogród z leżakami, piękny taras Dechy, inspirowany tradycją dawnych bielańskich potańcówek, na którym będą odbywać się wydarzenia kulturalne czy industrialna Hala Hutnik, w której zjecie coś dobrego i popracujecie w dobrej atmosferze.

Pełna lista sklepów Galerii Młociny tutaj>>

Otwarcie Galerii Młociny - data i atrakcje

Już 23 maja o godzinie 12:00 galeria zaprosi wszystkich wielbicieli mody, dobrego jedzenia, zabawy i pięknych wnętrz na uroczyste otwarcie. Poprowadzi je dziennikarka Gabi Drzewiecką, a na samym wydarzeniu pojawią się m.in.: Joanna Krupa, Joanna Horodyńska, Tamara Gonzales Perea – Macademian Girl, Mateusz Zielonka, Magda Pieczonka i inni. Na gości Wielkiego Wydarzenia czekają liczne atrakcje, przygotowane nie tylko dla dużych, ale też dla tych najmłodszych (warsztaty oraz strefa zabaw z licznymi atrakcjami). Otwarcie Galerii Młociny ma potrwać aż cztery dni.

Galeria Młociny – OTWARCIE DZIEŃ 1 (23.05)

Huczne otwarcie z zaproszonymi gośćmi (m.in. Joanna Horodyńska, Joanna Krupa), poprowadzone przez Gabi Drzewiecką, zakupy ze stylistką ELLE, Karoliną Limbach, testowanie kosmetyków i bezpłatny makijaż, personalizowanie ubrań i torebek, panele dyskusyjne o trendach i modzie, pokaz kulinarny Mateusza Zielonki, pokaz makijażu Magdy Pieczonki, koncert Bielańskiej Orkiestry Rozrywkowej. 

Galeria Młociny – OTWARCIE DZIEŃ 2 (24.05)

Atrakcje dla dzieci i dorosłych, wieczorem potańcówka - Aleksander Baron i DJ Emes.

Galeria Młociny – OTWARCIE DZIEŃ 3 (25.05) 

M.in. ambient modowy z udziałem Maffashion, Jakoba Kosela, Idy Nowakowskiej, Anny Jujki, Łukasza Urbańskiego, doradztwo stylizacyjne Maffashion i Jakuba Kosela, pokaz fryzjerski Łukasza Ubrańskiego i Bielańska Scena Komediowa.

Galeria Młociny – OTWARCIE DZIEŃ 4 (26.05)

Atrakcje dla dzieci i dorosłych, pokaz kulinarny Damiana Kordasa, spektakl improwizowany dla dzieci.

Otwarcie Galerii Młociny świetnie urozmaici warszawską scenę zakupową. Wybieracie się?