Marka Nuxe na ten wyjątkowy świąteczny sezon przygotowała rozbudowaną kolekcję zestawów ozdobionych motywem pięknej wstążki, które z pewnością wywołają iskierki w oczach i szczery uśmiech na twarzy. Podziel się radością świąt Bożego Narodzenia ze swoimi bliskimi dzięki ekologicznym prezentom Made in France. Zestawy świąteczne Nuxe to idealna niespodzianka dla fanów piękna pod choinką, miłośników kultowych olejków Prodigieux®, a także dla mężczyzn!

Kalendarz adwentowy NUXE i zestawy świąteczne zostały w całości wyprodukowane we Francji. Zestawy pudełek zostały zaprojektowane przy użyciu 0% plastiku* i 100% kartonu z certyfikatem FSC, pochodzącego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób.
*z wyjątkiem Kalendarzy adwentowych

KALENDARZ ADWENTOWY NUXE
Cena sugerowana: 345 zł
Kalendarz adwentowy NUXE powraca w limitowanej edycji, jeszcze bardziej rozbudowanej
i promiennej niż kiedykolwiek! A to dzięki złotemu opakowaniu i dekoracji z mieniących
się gwiazd, które tworzą imponujące wnętrze. Pudełko zostało wyprodukowane we Francji
i składa się z 24 przegródek wypełnionych różnorodnymi produktami do pielęgnacji twarzy, ciała i zapachami NUXE. Odkrywaj na nowo wszystkie kultowe linie Nuxe i umil sobie magiczny czas oczekiwania!


ZESTAW Z ROLL-ONEM HUILE PRODIGIEUSE® OR
Cena sugerowana: 49 zł
Zestaw zawiera:
Roll-On Huile Prodigieuse® Or 8 ml
Odkryj na nowo Huile Prodigieuse® Or w wersji roll-on, stworzony
z myślą o tym, by rozświetlić i odżywić Twoją skórę zawsze, gdy tego potrzebujesz i gdziekolwiek jesteś! Noś go w torebce i bądź przygotowana na każdą okazję, kiedy chcesz błyszczeć! "Cracker" jest idealny do umieszczenia pod choinką lub na świątecznym stole jako mały podarunek dla gości - również tych niespodziewanych.

ZESTAW TRZECH MINI OLEJKÓW NUXE HUILE PRODIGIEUSE®
Cena sugerowana: 62 zł
Zestaw zawiera:
Huile Prodigieuse® Florale 10 ml
Huile Prodigieuse® 10 ml
Huile Prodigieuse® Or 10 ml
Wypróbuj kultowy suchy olejek Hulie Prodigieuse® w 3 różnych wersjach i dopasuj pielęgnację do humoru i okazji! Zestaw doskonale współgra ze świątecznymi dekoracjami i można go z powodzeniem zawiesić na gałęzi choinki. Idealnie wkomponuje się w świąteczny klimat
i codzienny rytuał pielęgnacyjny.