Fergie i Josh Duhamel poznali się w 2004 roku podczas nagrań Black Eyed Peace do telewizyjnego show w Las Vegas. Wystarczyły im 3 lata, by ogłosić zaręczyny, a w 2009 roku wzięli ślub. Para ma 4-letniego synka Axl Jacka. Przez wielu uchodzili za najszczęśliwszą parę w całym Hollywood. Świat zelektryzowało wczorajsze oświadczenie, w którym aktor oraz popularna piosenkarka potwierdzają swoją separację. 

Z miłością i wzajemnym szacunkiem, na początku roku zdecydowaliśmy, że przestaniemy być parą. Pragniemy zachować prywatność po podzieleniu się z Wami tą informacją. Zawsze będziemy się wspierać jako rodzina."

Dokładnie rok temu na ustach wszystkich było rozstanie jednej z najważniejszych par Hollywood - Angeliny Jolie i Brada Pitta. Aktorzy byli ze sobą od 2005 roku, co czyniło ich jednym z najmocniejszych związków w całej branży. Fergie i Josh Duhamel byli ze sobą od 13 lat. Ich separacja potwierdza tezę, że nawet najmocniejsze relacje mogą z czasem stracić swoją siłę. Trzymamy za nich kciuki!