Sophie Turner i Joe Jonas biorą rozwód? Nowe doniesienia dotyczące gwiazdy „Gry o tron” i wokalisty reaktywowanej po latach ciszy grupy Jonas Brothers nie mieszczą się internautom w głowie. Trudno się nie dziwić, gdy zaledwie dwa tygodnie temu aktorka wspierała męża za kulisami koncertu w kusej cekinowej mini. Na pamiątkowym zdjęciu czule całowała dłoń muzyka. Na swoją rękę włożyła bransoletki z jego imieniem. W połowie sierpnia zapozowali też do selfie w zaciszu domowej garderoby. Zakochani mieli na sobie identyczne pasiaste piżamy, a dzierżąca telefon 27-latka złożyła siedem lat starszemu partnerowi urodzinowe życzenia. Oczywiście ostatnie dowody na łączące ich uczucia to nic w porównaniu do dwóch hucznych ślubów, narodzin dzieci i cytatów z programu Dr. Phila. Przed kamerą serialowa Sansa Stark opowiedziała o bezwarunkowym wsparciu, jakie okazywał jej ukochany. „Mówił mi: »nie możemy być razem, dopóki nie pokochasz samej siebie, nie mogę patrzeć, jak kochasz mnie bardziej niż samą siebie« [...] Myślę, że w pewnym sensie uratował mi życie” – wyznała Brytyjka w 2019 roku.

Sophie Turner i Joe Jonas rozwodzą się po 4 latach małżeństwa?

Według zagranicznej prasy za fasadą udanego małżeńskiego pożycia kryły się jednak kłopoty. Portal TMZ jako pierwszy poinformował, że Sophie Turner i Joe Jonas zerwali po czterech latach od wymiany obrączek. Powołując się na słowa anonimowego informatora, ogłoszono, że 34-latek nawiązał współpracę z prawnikami specjalizującymi się w rozwodach. Stosowne dokumenty lada dzień mają trafić do sądu. Osoby z otoczenia małżeństwa twierdzą, że „poważne problemy mają już od sześciu miesięcy”. Jako powód stojący za rzekomym rozstaniem podano brak porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Przypominamy, że duet doczekał się dwóch córeczek. Młodsza z nich przyszła na świat w lipcu 2022 roku. Przez ostatnie trzy miesiące rodzicielskie obowiązki miały leżeć jedynie w gestii ojca, który zajmował się nimi niemal bez przerwy, nawet w trakcie tournée.

Tabloidy rozpisują się też o sprzedaży wspólnej willi w Miami i fotografiach, na których Joe pojawia się bez złotego kółka na palcu. Magazyn People zwrócił się do rzeczników gwiazd z prośbą o komentarz. Reprezentant Jonasa nie odpowiedział, podczas gdy współpracownik Turner stanowczo odmówił komentarza. Własne śledztwo przeprowadzają z kolei fani. Szybko zauważyli, że na najnowszym zdjęciu na profilu Joe nie zabrakło symbolu małżeńskiej wierności. „Uff, jest obrączka, co za ulga” – piszą w komentarzach. Również mamy nadzieję, że plotki okażą się dalekie od prawdy!