Netflix "Erotica 2022": nowy polski film dla słynnej platformy streamingowej 

"W czasach, w których kobiety są produktami, macierzyństwo jest obowiązkiem, a seksualność jest represjonowana, pięć bohaterek zmierzy się ze środowiskiem pełnym absurdów i chorych konfrontacji, brakiem prawdziwych emocji i samotnością. Świat przedstawiony w filmie nie jest prawdziwy, lecz bardzo wiarygodny" czytamy w zapowiedzi "Erotica 2022"

Netflix: nowości na listopad 2020. Co warto obejrzeć?>>

Nad pięcioma historiami, które zostały przedstawione w filmie "Erotica 2022" pracowało pięć reżyserek: Kasia Adamik, Olga Chajdas, Anna Jadowska, Anna Kazejak oraz Jagoda Szelc. Scenariusze będące bazą całej fabuły to z kolei dzieło ich wspólnej pracy z pięcioma cenionymi pisarkami - Joanną Bator, Gają Grzegorzewską, Grażyną Plebanek, Olgą Tokarczuk i Iloną Witkowską. Już jesteście zachwyceni? Dodajmy jeszcze, że główne role przypadły Małgorzacie Beli, Agacie Buzek, Sarze Celler-Jezierskiej, Monice Pikule oraz Agnieszce Żulewskiej. Jest to też pierwszy polski film oryginalny Netflix.

Oficjalny trailer "Erotica 2022" możecie obejrzeć poniżej. Uwaga: ta gęsta atmosfera i futurystyczna przygnębiająca fabuła o piekle kobiet, która osadzona w niedalekiej przyszłości (a może rzeczywistości?), nie może wyjść z głowy bardzo długo. 

10 feministycznych filmów, które trzeba obejrzeć w 2020 roku>>

"Erotica 2022": premiera

Na film nie musimy długo czekać - jego premiera ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Netflix wybrał już nawet konkretną datę: "Erotica 2022" będzie dostępna na platformie już 25 listopada. 

O tych serialach mówią teraz wszyscy. 5 tytułów, które trzeba obejrzeć [Netflix, HBO GO]>>