Brąz od stóp do głów

Łącząc odważny kapelusz z obszerną skórzaną kurtką w kolorze koniaku, Ratajkowski zdołała osiągnąć idealną równowagę między przekombinowaniem a bezwysiłkowym luzem. Całość dopełniły czarne spodnie sportowe i postarzane brązowe kozaki do kolan na wysokiej platformie - bo po co zadowalać się subtelnością, skoro można pójść na całość?

Pomimo mnóstwa wyróżniających się elementów, umiejętnie utrzymała cały strój w palecie neutralnych czerni i brązów, udowadniając, że można eksperymentować bez poświęcania spójności.

Gotham/Getty Images

Mróz jej nie straszny

Jej strój z poprzedniego dnia był zdecydowanie mniej dostosowany do pogody: stawiając czoła śniegowi, prezentowała głęboki dekolt w kształcie litery V, udowadniając, że potrafi płynnie przejść od przytulności do zmysłowości. Selfie w lustrze na Instagram Stories uchwyciło ją w prostej, ale seksownej małej czarnej, sparowanej z delikatną różową szminką.

W udostępnionym później klipie Ratajkowski i jej przyjaciele bawili się w śniegu, nie zważając na niepraktyczność jej spiczastych butów w takiej sytuacji. Może i funkcjonalność zeszła na dalszy plan przy dokonywaniu modowych wyborów, ale modelka i jej przyjaciele zdawali się świetnie bawić wśród padających wokół śnieżynek. Jednak jeśli o nas chodzi - dajcie nam najcieplejsze swetry, ocieplane kozaki i wełniane rękawiczki, brrr!