Emily Ratajkowski nosi najmodniejszy trencz na wiosnę 2024

Emily Ratajkowski jest znana ze swoich niezwykle modnych ulicznych looków. Tym razem na spacer po Nowym Jorku modelka zdecydowała się założyć skórzane okrycie wierzchnie w czarnym kolorze, (do którego zdecydowanie miała słabość wczorajszego dnia). Elegancki trencz do połowy łydki związała w talii szerokim paskiem ze sprzączką i zapięła pod samą szyję, dzięki czemu nadała kobiecego wymiaru całej stylizacji.

I chociaż na myśl o wiosennych barwach, czerń nie przychodzi jako pierwsza, ten outfit Emily odczarowuje jego (mało letnie) przeznaczenie.

Emily Ratajkowski trencz na wiosnę

Jeśli więc na waszej wish liście znajduje się "trencz na wiosnę", gwarantujemy, że ten modowy wybór Emily, będzie chciała mieć w garderobie każda z nas. Jest stylowy, kobiecy i będzie zakupem służącym latami.

Trencz na wiosnę modelka łączy z baletkami

Kilka sezonów temu zaliczyły spektakularny comeback u MiuMiu, w tym lansują je Chanel, Givenchy czy Loewe. Ballet flats szturmem powróciły do mody i podbiły serca stylistek i influencerek. Oficjalnie do grona miłośniczek baletu dołączą także Emily Ratajkowski, która umieściła ten trend w swojej casualowej stylizacji. 

Dziewczęcość i delikatność obuwicznego hitu na wiosnę w połączeniu z wyrazistym skórzanym trenczem, dlaczego nie? Według Emily wszystkie "mixy" dozwolone.

Emily Ratajkowski trencz na wiosnę łączy z balerinami

Emily Ratajkowski udowadnia, że trencz to wiosenny must-have, który możesz stylizować na swój sposób. Jej modowa decyzja podkreśla wszechstronność i ponadczasowy charakter tego klasycznego elementu garderoby, który w tym sezonie nabiera nowego wymiaru.

Na nadchodzące miesiące zdecydowanie polecamy wybór skórzanej opcji, jednak podczas wizyty w najbliższej galerii handlowej rozszerzcie horyzonty także na inne fasony i kolory tego okrycia wierzchniego.

Będąc już posiadaczką trenczu, możesz śmiało połączyć go z baletkami, które jak widać nie schodzą z trendowych list. Dzięki temu prostemu zestawowi skomponujesz perfekcyjny look w szybciej niż 5 minut.