EmRata, jak jest pieszczotliwie nazywana, zdecydowała się porzucić tradycyjną czarną skórę na rzecz błyszczącego brązu, który emanował wyrafinowaniem. Jej strój był harmonijnym połączeniem zapinanej na zamek skórzanej kurtki i nisko opuszczonych spodni, z misternymi detalami wzdłuż każdej nogawki dla dopracowanego wykończenia.

Robert Kamau/Getty Images

Emily uzupełniła swój look czarnymi okularami przeciwsłonecznymi i czarną skórzaną torebką ozdobioną złotym łańcuszkiem, dodając odrobinę blasku do swojej ulicznej stylizacji. Aby przełamać monotonię skóry, zdecydowała się na wygodne białe trampki i mały czarny stanik bandeau, wystający spod kurtki. Jej brązowe włosy z przedziałkiem na środku spływały prosto na plecy.

Nie jest tajemnicą, że brąz prędko stał się ulubionym kolorem EmRaty w tym sezonie. Podczas niedawnego wyjścia założyła gładką brązową sukienkę, która z wdziękiem sięgała jej do połowy uda, dzięki czemu wysokie do kolan buty na szpilce marki Ganni znalazły się w centrum uwagi. Całość uzupełniła eleganckimi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi i nową torebką Loewe Squeeze, która dopiero niedawno zadebiutowała w butikach. Jednak to, co naprawdę przyciągało wzrok, nie ograniczało się tylko do jej modnych akcesoriów. Emily Ratajkowski przeniosła swój "fit" na wyższy poziom, dodając kropli żywej czerwieni w postaci słuchawek Beats.

Gotham/Getty Images

Tak się składa, że czerwony to najmodniejszy kolor tego sezonu - więcej o tym przeczytacie tutaj