Emily Ratajkowski zdecydowanie jest "tą" dziewczyną w kwestii lansowania trendów obuwniczych. Kolekcja popularnych sneakersów modelki imponuje, a tym razem postanowiła wyciągnąć model dobrze znany, który prawdopodobnie wiele z nas ma w szafie. 

Emily Ratajowski wyciągnęła z szafy adidas Samba

Nie ośmielimy się twierdzić, że "samby" to zapomniany model, bo wciąż plasuje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych sneakersów na ten sezon. Jednak w obliczu rosnącego trendu na kolorowe buty, stonowana kolorystycznie linia pozostaje nieco w tyle. Wszystko może się jednak odmienić, bo Emily Ratajkowski stworzyła stylizację, której nie brakuje koloru, a jest idealną okazją do recyklingowania pary, którą już masz. 

Białą wersję adidas Samba Emrata zestawiła z czerwonymi spodniami typu parachute, czyli wykonanymi z cienkiego nylonowego materiału, o zwężanych, mocno "bufiastych" nogawkach. Wyrazisty kolor spodni modelka stonowała beżowym topem i kurtką w tym samym kolorze. Dla nas to stylizacja idealna na wiosenne dni – wygodna, bardzo niezobowiązująca, ale modna. 

Emily Ratajkowski sneakersyRaymond Hall/Getty Images

Sneakersy Emily Ratajkowski. Modelka na wiosnę 2024 lansuje te buty

Jak wspominaliśmy, kolekcja sneakersów Emily Rajakowski jest naprawdę imponująca, dlatego jeśli chcesz się kimś zainspirować przy kupnie modnych butów na wiosnę 2024, wybór zdecydowanie powinien paść na nią. W tym roku założyła już:

Vansy

Potrzebujesz odmiany od sneakersów? Tenisówki, a zwłaszcza Vansy, stają się naprawdę popularne. Wersję w szachownicę nosi Emily, a klasyczne czarno-białe zauważyłyśmy u Jennifer Lawrence. 

Raymond Hall/Getty Images

Puma Speed Cat - ten model modelka ma aż w dwóch kolorach 

Aktorka w swoich stylizacjach uwielbia elementy retro, nic więc dziwnego, że w swojej kolekcji ma aż dwa modele sneakersów, które królowały we wczesnych latach 2000. Są to oczywiście Puma Spped Cat – jedne czerwone, a drugie granatowe. 

Raymond Hall/Getty Images

Ignat/Bauer-Griffin/Getty Images

Puma Palermo

To jeden z najpopularniejszych teraz modeli sneakersów i chociaż pisaliśmy o nich w kontekście różowych modeli, które pokochały polskie it-girls, Emily Puma Palermo wybrała w klasycznej czerni i zaprezentowała je w dwóch różnych stylizacjach, udowadniając, że pasują do wszystkiego. 

Puma PalermoIgnat/Bauer-Griffin/Gotham/Getty Images