Każde ciało się zmienia z dnia na dzień. Żyjemy w biegu, podróżujemy, przeprowadzamy się, chudniemy czy też przybieramy na wadze np. podczas ciąży – jednak jedyną stałą w życiu jest zmiana, dlatego należy każdego dnia kochać i szanować nasze ciało za to, że daje radę i akceptować je w każdej formie, jaką przybiera niezależnie od okoliczności. I co ważne, każdego dnia warto zapewniać mu należyty komfort. Tym właśnie komfortem jest seria BODY ADAPT - dostosowuje się do zmieniającego się ciała.

"Każda wersja mojego ciała jest w takim samym stopniu mną"

„Zmiana jest naturalną konsekwencją rozwoju i cykli: miesięcznych, dziennych, rocznych. Podlega im nie tylko ciało, ale również nasz nastrój, czasami można nawet powiedzieć, że osobowość. Zastanawiałyście się kiedyś nad tym, która z nas, to ta ja prawdziwa? Czy ta większa emocjonalność, czasami wręcz rozchwianie przed miesiączką to nadal część mnie, czy może to wcale nie ja, ale hormony? A które moje ciało jest faktycznie moim prawdziwym ciałem? Czy jako swoje akceptujemy tylko to smukłe, poranne? A co z tym wieczornym, pełniejszym - czy to już nie ja bo widzę w lustrze efekt jedzenia przez cały dzień, czy to nadal ja, właśnie taka, jaka jestem?”- pyta Natalia Kusiak. I dodaje:

Życie toczy się cyklami. Wszystko, co nas otacza się zmienia, więc zmieniamy się i my. Każda wersja mojego ciała jest w takim samym stopniu mną. To zupełnie naturalne, że rano brzuch wygląda inaczej niż wieczorem, to normalne, że piersi wyglądają inaczej przed, w trakcie i po miesiączce. Tak pracuje nasze ciało i nie jest to przypadek. Te wszystkie procesy przebiegają po coś.

Natalia Kusiak

Sloggi BODY ADAPT to rewolucyjna kolekcja bielizny, która zapewnia wyjątkowy komfort dla niej (i dla niego), stworzona z myślą, aby perfekcyjnie pasować od momentu pierwszego założenia. Bo czym jest prawdziwy komfort? Wyzwoleniem. I marka sloggi to wie. Kiedy czujemy się najbardziej komfortowo? Gdy możemy być w pełni sobą i nic nas nie ogranicza. I tak właśnie warto żyć.

„Uważam, że najważniejsze, to dać sobie komfort i czas na tę pracę i naukę. To bardzo delikatny proces, w którym trzeba się sobą zaopiekować na co dzień i pozwolić sobie na błędy. Kiedy jest mi trudno, przypominam sobie, jak niesamowite jest kobiece ciało, co potrafi, jak bardzo jest silne, a nawet przez jakie doświadczenia mnie przeprowadza. Opieka nad nim to też po prostu odpowiedzialność, którą traktuję bardzo poważnie” - dodaje Natalia Kusiak.

A schodząc na ziemię – w tym uniesieniu wolności potrzebujemy też realnej wygody i przyjemnych w noszeniu ubrań. Na szczęście dziś mamy wybór – taka właśnie jest nowa seria bielizny sloggi, która dotrzyma nam kroku i będzie poruszać się razem z nami. I w naszym rytmie.

BODY ADAPT

W dodatku to nie tylko reklamowe hasła, ale najnowsze osiągnięcia technologiczne, dające użytkownikom serii BODY ADAPT nieprzerwany komfort. Ta technologia to silikonowe strefy o strukturze siatki, laserowo cięte, płaskie krawędzie oraz  dwuwarstwowe, dopasowujące się do kształtu ciała miseczki – to wszystko sprawia, że cały biustonosz to po prostu przyjemne wsparcie dla piersi. 

Biustonosz sloggi BODY ADAPT dostosuje się do Twoich piersi. Twoich, nie modelki ze zdjęcia. Być może Twój biust nie jest symetryczny, a jego rozmiar i kształt się zmienia w różnych momentach cyklu. Pewnie tak. Która z nas tak nie ma? Teraz słuchaj – wyobraź sobie, że wraz ze zmianami zachodzącymi w Twoich piersiach zmieniać się będzie Twój nowy biustonosz, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i dostosować się do Twoich potrzeb. W sumie można nazwać go po prostu dobrym przyjacielem Twoich piersi – jak druga skóra, akceptuje je takimi, jakimi są i wspiera w codziennym życiu. A Natalia Kusiak dodaje:

Każda z nas jest jedyną osobą odpowiedzialną za ciało, w którym się urodziłyśmy. To niesamowicie sprawna machina, która jednak potrzebuje troski, opieki i zrozumienia, aby nieść nas przez to życie.

Natalia Kusiak

Biustonosz sloggi BODY ADAPT oferuje trzy innowacyjne, adaptacyjne opcje podtrzymania i wsparcia:

Bralette: z łatwością się go zakłada, z łatwością się dopasowuje, z przyjemnością się go nosi.
Soft Bra: średni poziom podtrzymania dzięki rewolucyjnemu wykończeniu i regulowanym ramiączkom.
T-Shirt Bra: tylne zapięcie, usztywniane miseczki i niemarszcząca się tkanina

Jak wiemy, biustonosz to podstawa, ale niektóre z nas lubią zestawy bielizny. Podobno wiele kobiet nosi takie komplety także w dni, kiedy nie idą na randkę, ale to niesprawdzona plotka ;) Dla tych, które dopasowują majtki do biustonosza marka sloggi stworzyła trzy kroje majtek: Mini, Hipster i High Leg Brief, w kolorach białym, czarnym i nostalgicznego brązu oraz w kolorze sezonu Jesień-Zima 2021 – Dark Wine.