Dżins, bo o nim mowa, to jeden z wiodących trendów sezonu 2020/2021. Zainspirowała się nim również Bella Hadid, pojawiając się na ulicach Nowego Jorku w denimowym total looku. Górna część garderoby supermodelki składała się z zapinanej na zamek, obszernej, jeansowej kurtki, nadającej jej nowoczesnego luzu. Pod spodem miała marynarkę, składającą się z dwóch różnych krojów, w kontrastowych kolorach: czarnym i granatowym w prążki oraz z ozdobną  butonierką, z której zwisał banknot dolara. Model ARSY DOLLAR BLAZER pochodzi od marki 3.Paradis i można ją zakupić w cenie blisko 3 700 zł.

Pod marynarką Hadid znajdował się biały t-shirt oraz granatowy sweter, z dekoltem w szpic i żółtymi detalami. Siostra Gigi miała również na sobie spodnie z jeansu o prostym kroju, z krótko przyciętymi nogawkami, które sprawiały, że wzrok od razu skupiał się na białych, grubych skarpetkach, najsłynniejszym elemencie ubioru z przełomu lat 80. i 90., rodem zaczerpniętych z polskich ulic. Bella połączyła je z lakierowanymi mokasynami z plakietką logo firmy Prada. Buty można zakupić na platformie zakupowej farfetch.com w cenie ok. 3 200 zł. Połączenie wszystkich elementów garderoby sprawiło, że wyglądała jakby przeniosła się prosto z amerykańskiego college’u. Wyrafinowanym dopełnieniem outfitu, a zarazem nadającego pożądanego blichtru, była biżuteria składająca się z kolczyków z 18-karatowego złota, połączonego z perłami od Jackie Macka (dostępnych w cenie lekko ponad 600 zł) oraz spektakularnego naszyjnika vintage, z okresu lat 70. od Bvlgari, luksusowej marki założonej 136 lat temu. Rubinowo-diamentowy naszyjnik z 18-karatowego złota, ze względu na jego rzadkość, można jedynie szukać na serwisach aukcyjnych, a jego ceny osiągają teraz kwotę, bagatela, nawet bliską 110 000 zł.

Bella Hadid łącząc elegancję, odrobinę sportowego luzu i ponadczasową klasykę, przeplataną wysoką jakością i prestiżem stworzyła wygląd, który trafnie definiuje styl preppy, przełożony na współczesne czasy.

Bella Hadid