Mimo że Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z obowiązków książęcych i układają swoje życie w słonecznej Kalifornii, słynna para postanowiła wysłać słynne kartki świąteczne z życzeniami do organizacji, którym patronują lub z którymi współpracują. Bożonarodzeniowe życzenia od księstwa Sussex właśnie trafiły do internetu. I tak jak w przypadku poprzedniej kartki, w tym roku również wszyscy mówią o synku Meghan i Harry'ego. 

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia znów jest ich synek Archie. Chłopiec ma rude włosy jak jego słynny tata!

Fani brytyjskiej monarchii co roku czekają na karty świąteczne wysyłane przez rodzinę królewską. Kilka dni temu do sieci trafiło oficjalne zdjęcie zatwierdzone przez pałac Kensington, gdzie widać, jak uśmiechnięci Kate Middleton i książę William pozują razem ze swoimi dziećmi. Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku zdecydowali się na internetową kartkę z czarno-białym zdjęciem. A jak jest tym razem? Para nie opublikowała zdjęcia, tylko grafikę, gdzie widać Meghan, Harry'ego, 2-letniego Archie'go oraz psy pary. Dlaczego wszyscy komentują tę ilustrację? Okazuje się, że chłopiec ma już włosy, co więcej są rude, jak jego taty! Oryginalne zdjęcie zostało wykonane w grudniu w ich domu, a jego autorką jest Doria Ragland, matka Meghan Markle. Podobno widoczne ozdoby świąteczne zostały wybrane przez synka pary. 

Przypomnijmy, Archie Mountbatten-Windsor, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego urodził się 6 maja 2019 roku. Chrzest chłopca odbył się dwa miesiące później, ale tylko w gronie rodzinnym. Nie podano nawet imion rodziców chrzestnych, choć tradycją jest, że w przypadku rodziny królewskiej, taka informacja trafia do mediów. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo.