Jakie jest Moderne Artisanal? 

Moderne jest restauracją, która łączy w sobie sztukę kuchni techno-emocjonalnej, modernistycznej miksologii oraz tradycyjnych składników. Miejsce wyróżnia się nie tylko najwyższym poziomem gastronomiii, ale także multisensorycznym podejściem, dzięki czemu goście czują się niemal jak w teatrze, a jedzenie potrafi bawić, zadziwiać, czy fascynować. W Moderne główną atrakcją są wyjątkowe koktajle, z których każdy przedstawia historię, angażuje gościa, by również stał się częścią opowieści. Koktajl może powstawać na ich stolikach, zmieniać kształt, kolor, czy smak, lub zaskakiwać, stając się czymś zupełnie innym i niespodziewanym. Oprócz koktajli w Moderne serwujemy selekcję dań w formie talerzyków do dzielenia się. Są to nie tylko idealne dodatki do naszych drinków, ale także kompletna uczta dla koneserów innowacyjnych kreacji, ubranych w przystępną formę. 

Pozwól zaprosić się do restauracji, w której sztukę kulinarną postrzega się jako formę ekspresji równą literaturze, czy muzyce. To właśnie tutaj poznasz wszystkie odcienie słodyczy. Zaskoczy Cię świeżość słoności. Rozsmakujesz się w głębi goryczy i zadziorności kwasowości. To w Elektrowni Powiśle stworzono dla Ciebie miejsce będące fuzją doświadczeń zbieranych w najbardziej cenionych europejskich restauracjach i koktajl barach. Moderne Artisanal jest miejscem stworzonym do doświadczania. Niezapomniane spotkanie we dwoje? Wyjście na miasto z przyjaciółmi? Biznesowe afterparty? To tylko niektóre okazje, które możesz uczcić w Moderne Artisanal.  

Misja i wartości Moderne Artisanal 

Kiedy ostatnio doświadczyłeś jedzenia? Nie mam na myśli po prostu zaspokojenia głodu, a przeżycia czegoś nowego, niezapomnianego. Przeżycia czegoś, czego początkiem będzie potrawa na Twoim talerzu i napój w Twojej szklance. W Moderne Artisanal marzenia nabrały 

smaku, zapachu, tekstury i stały się multisensorycznym doświadczeniem. Jest ciekawie, jest zaskakująco, jest lekko i zabawnie. Korzystając z doświadczenia światowej klasy kucharzy i barmanów stworzono tu zupełnie nowy koncept – coctail restaurant. Moderne łączy dopracowaną kuchnię i bogaty bar, które współistnieją w doskonałej harmonii. Tutaj łączą się marzenia z rzeczywistością. Po prostu. 

Moderne Artisanal to miejsce stworzone także do organizowania niezapomnianych wydarzeń. Pełnię smaków, głębię zapachów, różnorodność tekstur dopełnia tu spektakl odgrywany bez przerwy w kuchni i przy barze. Zależy Ci na imprezie, która poruszy ludzi i o której będą mówić jeszcze długo po jej zakończeniu? To tutaj! 

Moderne Artisanal to takie miejsce, w którym Alicja z Krainy Czarów zorganizowałaby podwieczorek! Odważ się na kulinarne doświadczenie, które wykroczy daleko poza zwykły posiłek i koktajl. W Moderne wyostrzą Ci się zmysły i wzrośnie Twój apetyt na więcej! Zajrzyj na https://moderneartisanal.pl/stronę internetową, by poznać więcej smakowitych szczegółów. Zerknij również na instagramowy profil restauracji, by zobaczyć jak wygląda (nie)codzienność w Moderne Artisanal.