Anja Rubik jest twarzą słynnej marki dodatków od 2009 r. Top modelka jest nie tylko muzą, ale też przyjaciółką projektanta butów. W tym roku zyskała nową rolę jako projektantka autorskiej linii na wiosnę "Anja Rubik dla Giuseppe Zanotti". Kampania limitowanej kolekcji została sfotografowana w czerni i bieli, podobnie jak najnowsze zdjęcia, promujące kolekcję Giuseppe Zanotti na sezon jesień-zima 2013. Sesja zdjęciowa odbyła się w Londynie, a kolekcję męskiego obuwia prezentował Paolo Anchisi (obecnie nr 22 w rankingu models.com).

Wszystkie kampanie Giuseppe Zanotti z Anją Rubik >>>

Ciekawym akcentem kampanii jest powrót kabaretek, pozostających dotąd poza marginesem mody wysokiej. Pasują jednak tylko dziewczynom o idealnie szczupłych nogach, takich jak Anja Rubik. Zobaczcie tylko zdjęcia modelki z finału Top Model 3 - zrobiła piorunujące wrażenie w mini Anthony Vaccarello i wysokich do pół uda kozakach Pucci!

Finał Top Model 3: Anja Rubik, fot. AKPA

Co proponuje Giuseppe Zanotti na nowy sezon? Projektant lansuje przede wszystkim kontrastowe czubki butów - z innego rodzaju skóry albo z metalu. Z kolei wiązane botki mają odkryte palce. W kampanii z Anją Rubik nacisk jest położony także na małe kopertówki i ciężkie bransoletki.

Anja Rubik w kampanii Giuseppe Zanotti jesień-zima 2013/14 w GALERII >>>