Kelly Rutherford aka Lily van der Woodsen to ikona stylu zarówno w serialu, jak i w prawdziwym życiu. I tym razem jej stylizacja nie zawiodła. 

Kelly Rutherford w wiosennej stylizacji na ulicach Nowego Jorku 

Kilka dni temu 55-letnia aktorka została przyłapana na ulicach Nowego Jorku. Pomimo obszernego płaszcza, w jej stylizacji już wyraźnie czuć wiosnę. Spódnica (lub sukienka) maxi w kanarkowo-żółtym kolorze i z kwiatowym motywem przykuwa spojrzenie, ale na dłużej zatrzymuje się ono na... białych butach, które Rutherford połączyła z mlecznymi rajstopami. Czółenka na niskim obcasie mają wykończenie w szpic, a wiele wskazuje na to, że obcas, to modna teraz kaczuszka lub cieniutka szpilka. Całości dopełniła biała torebka trzymana przez aktorkę w rękach. 

Buty czółenka na wiosnę 

Szykuje się już kolejny sezon, w którym czółenka będą święcić triumfy, a w białym wydaniu prezentują się niezwykle lekko i elegancko. Połączenie z rajstopami pod kolor, chociaż niektórym może wydać się nieco kontrowersyjne, dla nas jest strzałem w 10-tkę. Jedno spojrzenie wystarczyło, abyśmy zaczęły poszukiwania takiego duetu na wiosnę. 

Białe czółenka, Reserved

Pierwszą parą, na którą zwracamy uwagę są te czółenka z Reserved. Chociaż podobne do tych, które ma na sobie aktorka, te, naszym zdaniem, prezentują się znacznie nowocześniej. Lakierowane buty również posiadają modny szpic, ale zamiast cieniutkiego obcasa, w tym przypadku mamy do czynienia z niskim, wygodnym słupkiem. 

Białe czółenka, Gino Rossi

Zbliżonym modelem do tego, który ma na sobie Rutherford, są czółenka Gino Rossi. Model znaleziony przez nas w CCC różni się nieco odcieniem, ponieważ ten jest ciemniejszy i bliżej mu do złamanej bieli, w fasonie jest niemal identyczny. Czółenka na niskim obcasie mają z zakrytą piętę oraz szpic. 

Białe czółenka, Mango

Kompromisem pomiędzy pierwszym a drugim modelem, są te czółenka Mango. Buty Kitten na obcasie również nie są w odcieniu śnieżnej bieli, ale kość słoniową wystylizujesz równie łatwo (jeśli nie łatwiej). 

buty czółenkaMateriały prasowe