Ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Do trzech razy sztuka?

To już oficjalne - Travis i Kourtney powiedzieli sobie „tak” po raz trzeci! Wcześniej nowożeńcy pobrali się w kwietniu podczas udawanego ślubu w Las Vegas. Po tym, jak internet obiegła informacja o ich spontanicznych zaślubinach, zakochani potwierdzili, że ceremonia była tylko dla zabawy - para nie otrzymała jeszcze wtedy licencji na zawarcie związku małżeńskiego. Kourtney potwierdziła to następnego dnia, publikując na swoich social mediach zdjęcia, które podpisała "Praktyka czyni mistrza”.

Następnie, 15 maja para wzięła legalny ślub w sądzie w Santa Barbara. Na zaślubinach obecna była babcia Kourtney, Mary Jo "MJ" Campbell oraz ojciec Travisa - Randy Barker.

Na drugą (a trzecią w sumie, jeśli liczyć Las Vegas) wystawną europejską ceremonię na świeżym powietrzu, która odbyła się w Portofino w XVI-wiecznym Castello Brown, gwiazda reality założyła kolejną krótką, białą sukienkę od Dolce & Gabbana z imponującym welonem, podczas gdy rockman wystąpił w czarnym garniturze. Również od włoskiej marki.

W uroczystości wzięła udział matka matka panny młodej - Kris Jenner, która poprowadziła córkę do ołtarza oraz jej rodzeństwo: Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner. Każda z nich wystąpiła w kreacji Dolce & Gabbana. Dzieci założycielki Poosh - 12-letni syn Mason, 9-letnia córka Penelope i 7-letni syn Reign, także wzięły udział w ceremonii. Córka gwiazdy sypała kwiatki, a najmłodszy syn przyniósł parze obrączki do ołtarza. Ich ojciec - Scott Disick, nie był obecny, ponieważ podobno nie otrzymał zaproszenia od swojej byłej. W ceremonii udział wzięły także dzieci Barkera - 18-letni syn Landon oraz 16-letnia Alabama i 23-letnia Atiana De La Hoya (obie były druhnami).

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Ślub we Włoszech

Kourtney i Travis - historia związku

.Travis oświadczył się Kourtney na plaży hotelu Rosewood Miramar Beach w Montecito w Kalifornii w październiku 2021 roku, poprawie dwóch latach randkowania. Kourtney pochwaliła się wtedy na swoim Instagramie zdjęciami - celebrytka powiedziała "tak" na plaży, w otoczeniu tysiąca czerwonych róż, świec, przy dźwięku szumu fal. Od tego momentu Travis i Kourtney są nierozłączni. To pierwsze małżeństwo Kourtney i trzecie Travisa, który wcześniej był żonaty z Shanną Moakler (2004-2008) i Melissą Kennedy (2001-2002).