Kourtney Kardashian i Travis Barker: historia związku 

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera zaczął się w 2019 roku. I choć na początku utrzymywali oni, że łączy ich wyłącznie przyjaźń, to media szybko zaczęły spekulować, że jest między nimi coś więcej. W 2021 roku para zaręczyła się. Kourtney pochwaliła się wtedy na swoim Instagramie zdjęciami - celebrytka powiedziała "tak" na plaży, w otoczeniu tysiąca czerwonych róż, świec, przy dźwięku szumu fal. Od tego momentu Travis i Kourtney są nierozłączni. Także na czerwony dywanie - Kardashianka towarzyszy Barkerowi na najważniejszych galach, także na rozdaniu nagród Grammy.

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub? Tak twierdzą amerykańskie media

W ostatnim czasie nie cichną plotki, o tym jakoby Kourtney Kardashian miałaby być w ciąży. A wszystko to za sprawą materiałów promujących nowe reality show klanu Kardashian - Jenner, w którym para zdradziła, że starają się o dziecko. Teraz dochodzą do tego jeszcze informacje o… ślubie pary. Jak donosi portal TMZ para miała się pobrać w kaplicy w Las Vegas, zaraz po ceremonii wręczenia nagród Grammy. Jeżeli doniesienia te okażą się prawdą to byłoby to pierwsze małżeństwo celebrytki. Travis Baker był już wcześniej dwukrotnie żonaty. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker / Getty Images

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.