Kourtney Kardashian i Travis Barker od początku swojego związku wywołują razem sporo emocji. Pojawiają się na ważnych galach razem - tradycją jest, że pozują fotoreporterom całując się przy wszystkich. Można nawet powiedzieć, że nie kryją się ze swoim uczuciem. Kilka tygodni temu było głośno z powodu domniemanego ślubu celebrytów w Las Vegas, który jednak okazał się tylko ceremonią dla pary (nie uzyskali wówczas wymaganej licencji na zawarcie małżeństwa). Wydarzenie nie było ważne prawnie. Teraz sieć obiegły informacje o prawdziwym ślubie Kardashian i Barkera.

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub. Tym razem naprawdę!

43-letnia Amerykanka i o trzy lata starszy perkusista powiedzieli sobie "tak" w trakcie małej ceremonii zorganizowanej w sądzie w Santa Barbara. Zaproszono tylko najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. Ale to nie wszystko. Jak podaje Entertainment Tonight Kourtney Kardashian i Travis Barker "mają jeszcze w planach wielkie wesele w przyszłości". Teraz wzięli ślub z powodów prawnych. Zagraniczne media podają również, że przed sądem odbyła się mała sesja zdjęciowa świeżo upieczonego małżeństwa. Panna młoda miała na sobie krótką białą sukienkę, natomiast pan młody czarny garnitur. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker: historia związku 

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera zaczął się w 2019 roku. I choć na początku utrzymywali oni, że łączy ich wyłącznie przyjaźń, to media szybko zaczęły spekulować, że jest między nimi coś więcej. W 2021 roku para zaręczyła się. Kourtney pochwaliła się wtedy na swoim Instagramie zdjęciami - celebrytka powiedziała "tak" na plaży, w otoczeniu tysiąca czerwonych róż, świec, przy dźwięku szumu fal. Od tego momentu Travis i Kourtney są nierozłączni.

Oficjalnie to pierwsze małżeństwo celebrytki. Travis Baker był już wcześniej dwukrotnie żonaty (z Melissą Kennedy i Shanną Moakler). W latach 2005-2015 siostra Kim Kardashian była związana ze Scottem Disickiem, z którym ma troje dzieci - Masona Dasha Disicka (urodzony 14.12.2009), Penelope Scotland Disick (8.7.2012), Reigna Astona Disicka (14,.12.2014). 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.