Luty to miesiąc, w którym w IKEA pojawi się sporo mebli do pokoju dziennego. Jedną z nowości jest modułowa sofa KUNGSHAMN z łatwymi w montażu elementami w kolorowych pokryciach (różowym, beżowym lub z różowym wzorem w romby.). Moduł pojedynczy, narożnik i podnóżek łączą się ze sobą za pomocą haczyków, co ułatwia ich przestawianie w zależności od potrzeb. Będą też nowe stoliki, oświetlenie, zegary oraz szafki i drobne dodatki. Nam wpadł w oko zegar STOLPA. Podświetlenie wyzwalane jest w nim dźwiękiem, na przykład klaśnięciem. Ma też wbudowany czujnik światła, który dostosowuje odpowiednie natężenie światła, oszczędzając w ten sposób baterię.

Nowością do pokoju dziecięcego jest seria SOLGUL. Składają się na nią białe szafa, przewijak i łóżeczko. Pojawiły się także nowe materace stworzone z myślą o komforcie najmłodszych użytkowników. Są też materace o regulowanej długości, pasujące do łóżek, które można rozsuwać w miarę jak dziecko rośnie. Maluchom z pewnością spodobają się lampki KRUX, które dzięki specjalnym uszkom wyglądają niczym pieski. Mają regulowane ramiona i klosze. Nam spodobały się jeszcze lampy VÄXJÖ. 

Wśród nowości w IKEA nie zabraknie akcesoriów łazienkowych: prysznicowych zasłonek i baterii. Pojawią się termostatyczne baterie, deszczownice i słuchawki z różnymi
rodzajami strumienia wody, kompletne kombinacje prysznicowe i mniejsze zestawy.

Wszystkie nowości zobaczycie w naszej galerii. Na zdjęciach sporo pasteli i kontrastowych kolorów. W sam raz na zbliżającą się wiosnę!

Przypominamy, że w lutowej ofercie IKEA pojawiła się właśnie kolekcja od Toma Dixona