Dziś marka Longines, spełniając wszystkie nasze astrologiczne (i estetyczne) pragnienia, wprowadza do kolekcji The Longines Master Collection damskie modele zegarków z wyczekaną księżycową tarczą. 

Gdy na wskroś kobieca elegancja splata się ze światem zegarmistrzowskich komplikacji zachodzi jedyna w swoim rodzaju reakcja alchemiczna. 

"Uwalniana energia cyklicznie powraca i stanowi stałe źródło inspiracji dla projektantów i zegarmistrzów marki" - opisuje marka Longines. Zrobiło się odrobinę lirycznie, ale to zupełnie uzasadnione - nowa odsłona The Longines Master Collection jest bardzo poetycka. 

Księżyc na jej nadgarstku

Nowe modele aspirują, by upiększać nadgarstki charakternych kobiet. "Móc sprezentować im Księżyc, to prawdziwy przywilej" - dodaje Longines. Wymaga to i serca, i wyjątkowej technologii, które zabiją w tym samym rytmie. 

The Longines Master Collection jest klasyczna, elegancka i... różnorodna. Edycja dostępna jest z wyborem różnokolorowych pasków skórzanych (czerwony, niebieski, szarobrązowy) lub na bransolecie ze stali szlachetnej zaprojektowanej tak, aby była maksymalnie komfortowa. Czasomierz nowych modeli z kategorii "dla niej" na godzinie 6 kryje wskaźnik faz księżyca i wskazówkę datownika

Jego kobiecość podkreśla również poziom technologicznego zaawansowania - najwyższy z możliwych. Widoczny przez szafirowe szkło ekskluzywny kaliber automatyczny L899.5 został wyposażony w krzemowy włos balansu, który jest nie tylko lekki, ale również odporny na oddziaływanie magnetyczne, wytrzymały, nierdzewny oraz niemal niepodatny na rozszerzalność termiczną. Niezawodność tych modeli potwierdza 5-letnia gwarancja. 

Przyjrzyjmy się jeszcze tarczy. Masa perłowa subtelnie rywalizuje tu z blaskiem brylantowych indeksów godzin. Model jest dostępny również w wersji z niebieską tarczą ze słonecznym szlifem lub - najbardziej charakterystyczną dla The Longines Master Collection - srebrzystą tarczą ze wzorem kłosa jęczmienia. 

Pełną kolekcję The Longines Master Collection w wersji damskiej odkryjecie na stronie longines.com.