The "wow" factor 

Zazwyczaj dobierając stylizację przed dużą imprezą zaczynamy zakupy od sukienki, kombinezonu czy też garnituru, który będzie stanowił bazę looku. Prawda jest taka, że to wcale nie ten element garderoby ma największe znaczenie podczas wielkich wyjść. Bielizna, bo o niej mowa jest ważniejsza niż mogłoby się wydawać. Odpowiednio dobrana, nie tylko do sylwetki, ale także do okazji dodaje pewności siebie i wprowadza w odpowiedni nastrój. Jeżeli dobrze się w niej czujemy i jest ona odpowiednio dobrana do naszego rozmiaru, a także do naszego charakteru, będziemy wyglądały świetnie w każdej stylizacji, bo po prostu będziemy czuły się pewnie. Bielizna potrafi także podkreślić walory całej stylizacji, lub gdy jest nieumiejętnie dobra, całkowicie ją zepsuć.

Tworząc stylizację pomyśl więc jaki dekolt będzie miała twoja sukienka – czy wymaga biustonosza o większym wycięciu? A może potrzebujesz subtelnej braletki bez fiszbin? Decydując się na sukienkę tubę wybierz model Triumph Amourette Charm Xmas, który idealnie podkreśli sylwetkę. Konieczne jest także dobranie odpowiednich majtek. Jeżeli planujesz założyć cienką, satynową slip dress, postaw na bezszwowe fasony. Będziesz czuła się pewna siebie, a Twoja stylizacja będzie wyglądała perfekcyjnie w każdym calu. Nie bez powodu mówią, że „diabeł tkwi w szczegółach”.

Świąteczne wydanie

Model Amourette Charm Xmas marki Triumph powstał specjalnie na święta. Zapewnia komfort i idealne podtrzymanie biustu, a jednocześnie dzięki odcieniom czerwieni i koronce pozwala poczuć klimat Gwiazdki! To opcja idealna nie tylko na Mikołajkowe i świąteczne spotkania ze znajomymi czy rodziną, ale także na karnawał.