To już trzecia część naszego 4-odcinkowego cyklu Younger Now, w którym razem z nasza prowadzącą - Malwiną Wędzikowską, odkrywamy przed Wami świat medycyny estetycznej.

W pierwszym odcinku serii Younger Now Malwina wprowadziła nas wspólnie z doktorem Andrzejem Ignaciukiem w tajniki modelowania twarzy. W drugim dowiedzieliśmy się jakie zabiegi możemy wykonywać prewencyjnie i razem z laureatką konkursu Younger Now, odwiedziliśmy gabinet Preibisz Skindoctors, prowadzony przez doktora Łukasza Preibisza - dermatologa, lekarza medycyny estetycznej.

Teraz udajemy się do wrocławskiej Kliniki Kaniowscy, gdzie w roli pacjentki wystąpi Malwina. Zanim jednak zdecyduje się na kolejny krok będzie mogła, za zgodą Doktora, asystować przy zabiegu obejmującym wiele obszarów twarzy, z udziałem Jego pacjentki. Czy po dwóch odcinkach nasza prowadząca przyzwyczaiła się do igieł? Nie. To jednak nie powstrzymało jej przez wykonaniem zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego przez Doktora Michała Kaniowskiego. Doktor najpierw przeprowadził szczegółową analizę stanu skóry Malwiny i zaproponował pielęgnację za pomocą indywidualnie dobranej formuły z serum P Universkin. Efekt? Pełne blasku i wypoczęte spojrzenie. Przekonajcie się sami i zobaczcie trzeci odcinek naszego cyklu „Younger Now”.

Produkty saypha® na bazie kwasu hialuronowego wykorzystane podczas zabiegów pochodzą od austriackiej firmy Croma Pharma, która od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji tego typu preparatów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o medycynie estetycznej śledź naszą serię Younger Now x Croma.