Intensywny tryb życia, nieregularny sen, karnawałowe wyjścia czy imprezy nie sprzyjają dobrej kondycji naszej skóry. Dlatego w nowym roku nie zapominajmy o codziennych, pielęgnacyjnych nawykach, które pozwolą zachować piękną skórę nie tylko na wielkich wyjściach.  

Pomogą w tym produkty marki Helena Rubinstein: krem do twarzy Powercell The Reinforcing Cream i krem rozświetlający skórę wokół oczu Powercell 24h Eye Care Reno. Jak wykorzystać ich właściwości, by poprawić kondycję skóry? 

Powercell The Reinforcing Cream: promienna cera dzięki komórkom macierzystym 

Marka Helena Rubinstein wkracza na zupełnie nowy poziom wzmacniania skóry dzięki stworzeniu technologii opracowanej specjalnie dla linii POWERCELL, zdolnej do uzbrojenia i ochrony skóry. 

Wzbogacona formuła kremu wygładza szorstką skórę i redukuje zmarszczki, zapewniając zdrowy blask i długotrwałe uczucie komfortu. Skóra jest idealnie zabezpieczona - to szczególnie ważne w okresie zimowym czy czasie karnawału, gdy wiele z nas lubi eksperymentować z makijażem. 

Powercell 24h Eye Care Reno: krem pod oczy do zadań specjalnych 

Choć krem do twarzy dla wielu kobiet jest podstawą pielęgnacji, nierzadko zapominamy, by odpowiednio zadbać o delikatną skórę wokół oczu.  

Nowy, wzmocniony krem do pielęgnacji okolic oczu z linii Powercell od marki Helena Rubinstein z pewnością spełni to zadanie. Ma w swoim składzie między innymi koper morski, którego właściwości stabilizują gospodarkę wodną i solną skóry i chronią ją przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. 

Ponadto, roślinne komórki macierzyste kopru morskiego sprzyjają regeneracji komórek, odbudowie tkanki i mają działanie antyoksydacyjne.  

Nowa, ulepszona formuła kremu marki Helena Rubinstein zawiera 2 razy więcej roślinnych komórek macierzystych, aby regenerować i wzmacniać delikatną skórę wokół oczu. Zawiera również 2 razy więcej zielonej kofeiny i escyny, aby redukować sińce oraz stan zapalny, a także 5 razy więcej kwasu hialuronowego, który wypełnia i nawilża kontur oka. 

Nauka sprzyjająca pięknu: marka Helena Rubinstein 

Laboratoria marki Helena Rubinstein od ponad 115 lat wykorzystują moc natury, aby oferować silnie skoncentrowane, awangardowe produkty pielęgnacyjne, wychodząc naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających kobiet i podkreślając ich piękno. 

Nowe produkty z linii POWERCELL są tego najlepszym dowodem. W ciągu 56 dni marka przeprowadziła badania w warunkach prawdziwego życia z udziałem 40 kobiet w wieku od 25 do 40 lat, wiodących bardzo intensywny tryb życia. 

Uzyskane wyniki jednoznacznie pokazały, że skóra wokół oczu stała się bardziej rozświetlona, uniesiona i wygładzona. Czego chcieć więcej od idealnych produktów do twarzy i okolic oczu? 
 

Kosmetyki marki Helena Rubinstein są dostępne w sprzedaży w wybranych perfumeriach Sephora i na sephora.pl.