1. Szampon na większą objętość

Stylizacja cienkich włosów zaczyna się już pod prysznicem. Dobrze dobrany szampon wykona już połowę pracy i przyśpieszy cały proces. Dla cienkich włosów polecamy szampon przeciw wypadaniu włosów Hair Cure - profesjonalnej marki stosowanej przez trychologów, czyli specjalistów od zdrowia włosów. Nie jest to typowy szampon na objętość, ponieważ nie działa tylko doraźnie, lecz długodalowo. Ultimate Nourishment Shampoo zawiera aż 17 składników aktywnych, które wnikają głęboko w cebulki włosów, aby je odżywić i w ten sposób zwiększyć tempo wzrostu oraz ograniczyć wypadanie. By zobaczyć efekty, trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale warto być systematycznym. Już po 3 tygodniach stosowania zauważysz widoczne zwiększenie objętości włosów, a po 6 miesiącach nieprzerwanej kuracji szampon może pomóc nawet podwoić ich gęstość

2. Maska wzmacniająca 

Zimą cienkie włosy jeszcze częściej wyglądają na pozbawione życia. Wyciągnięte spod czapki, zmoczone śniegiem czy poplątane od zimnego wiatru, prezentują się kiepsko, więc najchętniej mamy ochotę je związać i w ogóle o nich zapomnieć. Żeby wygładzić pasma, nie zabierając tak potrzebnej objętości, użyj maski wzmacniającej Whenever, Hair-Ever marki Phlov. Produkt wzmacnia cienkie, łamliwe włosy dzięki innowacyjnemu peptydowi z amarantusa, który wbudowuje się we włókna pogrubiając je. Dodatkowo stymuluje mieszki włosowe, by pasma rosły szybciej i były mocniejsze. Maska pozostawia kosmyki zdrowsze, odżywione i bardziej mięsiste. Po użyciu włosy są pełne objętości i chronione przed uszkodzeniami.

3. Modelująca pianka

Najlepszym kosmetykiem do podniesienia cienkich włosów jest pianka. Jest prosta w użyciu i nie wymaga długiej stylizacji - wystarczy, że po aplikacji produktu u nasady nadasz fryzurze kształt za pomocą dłoni. Pianka do włosów dodająca objętości Styling od Insight dodatkowo pielęgnuje włosy, dzięki zawartym w niej naturalnym wyciągom roślinnym. Nałóż kosmetyk na mokre włosy, rozprowadź grzebieniem i wysusz (dla większej objętości możesz to zrobić z głową w dół). Mocne utrwalenie spowoduje, że twoja fryzura zachowa kształt przez cały dzień.