Mniej znaczy więcej?

Minimalizm sprawdza się nie tylko w szafie czy kosmetyczce, ale także na liście postanowień - tak twierdzi Ania Dec, która w tym roku zapisała jedynie dwa podpunkty. Weronika Rosati do swojej listy postanowień podeszła zdecydowanie bardziej maksymalistycznie i wciąż dopisuje do niej nowe pozycje: "Im dłużej nad tym siedzę, tym bardziej 2022 wydaje się być intensywny" - opowiada. Paulina Smaszcz postanowień nie robi, bo zamiast się ich trzymać, woli kierować się filozofią, a właściwie dekalogiem "Kobiety Petardy". Oznacza to, że niezależnie od kartki w kalendarzu pamięta o odwadze, wyrażaniu siebie, byciu aktywną, niezależną, konsekwentną i kochającą. 

Postanowienia, które realizują się same

I to dosłownie! Pojawiają się w skrzynce pocztowej co miesiąc, aby wspierać Cię w konsekwentnym stawaniu się lepszą wersją siebie. Brzmi bajkowo? Ania, Weronika i Paulina zapisały w tym roku to samo postanowienie - troszczyć się wygląd skóry od środka. Produktem, który im w tym skutecznie pomaga wcale nie jest wymyślny krem czy zabieg kosmetyczny, a... mała saszetka! 

"Jeżeli rozważacie zadbanie o siebie tak, by budować efekty stopniowo, ale trwale, zachęcam do przyjmowania kolagenu, który ja stosuję od początku kwietnia. Ten kolagen ma opatentowany składnik, jego działanie potwierdzone badaniami klinicznymi, a nie tylko konsumenckimi"

"I ja mogłam sprawdzić to na swojej skórze dzięki zrobieniu komputerowego skanu skóry, ale oczy bliskich mi osób też kluczową zmianę zauważyły dosłownie „gołym okiem”" - opowiada dziennikarka, której pielęgnacyjnym rytuałom przyglądałyśmy się w jednym z odcinków "Kosmetyczki ELLE". Kolagen, z którym nie rozstaje się od kwietnia zeszłego roku to produkt norweskiej marki Oslo Skin Lab. THE SOLUTION™ redaktorki urody i beauty influencerki pokochały za wygodę stosowania i naprawdę widoczne efekty. Każde opakowanie składa się z 28 saszetek zawierających po 2,5 g kolagenu w proszku. Produkt ma neutralny smak i zapach, dzięki czemu możemy dodać go do dowolnego napoju lub posiłku - wystarczy raz dziennie

Kolagen jest składnikiem tkanki łącznej skóry i to głównie dzięki niemu skóra pozostaje gładka i elastyczna. Wraz z wiekiem jego poziom stopniowo spada. Proces ten może być potęgowany przez niektóre czynniki. Zaliczają się do nich m.in. ekspozycja na słońce, palenie tytoniu, alkohol czy dieta uboga w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe. 

A badania potwierdzają, że tradycyjną pielęgnację warto wesprzeć dostarczając organizmowi odżywcze składniki "od wewnątrz"! Jak szybko widać pierwsze efekty? Po dwóch miesiącach stosowania. "W ciągu zaledwie paru tygodni widać efekty jego działania. Zauważyłam, że moja skóra jest bardziej świetlista, jędrna i wygładzona, a włosy błyszczące i mocniejsze" - tłumaczy aktorka. I co najlepsze, marka Oslo Skin Lab pamięta za nas o miesięcznym zapasie kolagenu - dzięki wygodniej formie subskrypcji nie daje nam o sobie zapomnieć ;) 

Wraz z początkiem roku do postanowienia upiększania się od wewnątrz dołączyła Paulina Smaszcz, a teraz (z ogromną ekscytacją) również my. Tak Nowy Rok chcemy zaczynać co roku!

Jeśli chcecie przekonać się o skuteczności The Solution™ na własnej skórze, skorzystajcie z naszego kodu. Na hasło ELLE50 otrzymacie 50% zniżkę na pierwsze opakowanie!My polecamy wybrać opcję "członkostwo" już przy pierwszym zamówieniu - zapewnia darmową dostawę i miesięczną dawkę najlepszej, wewnętrznej pielęgnacji z możliwych.