Dla tych, którzy lubią wyrażać siebie 

Kto powiedział, że smartfon nie może być częścią własnej ekspresji? Seria smartfonów Galaxy S21 5G posiada kilka wariantów kolorystycznych, które możemy dopasować do preferencji osoby obdarowywanej. Twój bliski zwykle stawia na klasykę, czy jest fanem kolorów? Lubi oglądać filmy na swoim smartfonie, czy woli mniejszy, kompaktowy ekran? Nieważne, którą opcję wybierzesz, bo każdy smartfon z serii Galaxy S21 5G, oprócz designu wyróżnia się świetnymi podzespołami i możliwościami foto& video, zapewniając płynną komfortową pracę przy wykonywaniu kilku rzeczy jednocześnie, oraz możliwość nagrywania filmów w 8K i rejestrowania świetnej jakości zdjęć.   
 

Dla tych, którzy chcą o siebie zadbać na co dzień  

Smartwatch Galaxy Watch 4 to doskonała propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają swoje zdrowie. Zegarek posiada innowacyjną technologię, która jeszcze lepiej pozwoli śledzić fitnessowe postępy, za pomocą mierzenia składu ciała. Zegarek pozwoli między innymi zmierzyć zawartość tkanki tłuszczowej, wody czy mięśni szkieletowych, a za pomocą innowacyjnego czujnika Samsung BioActive, zegarek dokona pomiaru EKG i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym.

Smartwatch sportowy Samsung Galaxy Watch4 sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas treningu.

Smartwatch posiada również funkcję Google Pay, i zupełnie nowy system operacyjny. Zegarek Galaxy Watch4 płynnie połączy się z innymi urządzeniami Samsung Galaxy, co pozwala na przykład na kontrolowanie aplikacji w smartfonie za pomocą zegarka. Brzmi jak skok w przyszłość? Jest coś też dla fanów klasyki - zegarek w klasycznym designie, z tymi samymi usprawnieniami, smartwatch Galaxy Watch4 Classic.  

Dla fanów klasyki – elegancki smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic.

Dla tych, którzy chcą dać upust swojej kreatywności 

Może jedną z osób, którym w tym roku kupujesz prezenty, jest osoba z zacięciem artystycznym, która lubi rysować? Tablet Galaxy Tab S7 FE 5G posiada rysik w zestawie, który umożliwia swobodne pisanie, a aplikacja Clip Studio Paint pomoże w przelaniu własnych artystycznych wizji na.. tablet. Dodatkowo, wbudowana aplikacja PENUP pozwoli na interakcje z kreatywnymi członkami społeczności i łatwe zdobycie inspiracji lub nowych, ciekawych znajomości. Tablet sprawdzi się też doskonale dla studentów, dzięki aplikacji Noteshelf, która sprawia, że zapisywanie notatek jest płynniejsze, a dzięki rysikowi S Pen cały proces jest bardzo naturalny. Dodatkowo, tablet można połączyć z innymi urządzeniami Galaxy, dzięki czemu korzystania z urządzeń będzie jeszcze łatwiejsze.  

 

Dla tych, którzy nie chcą się zatrzymać 

Jeśli w tym roku na liście osób, dla których szukasz prezentu, jest osoba, która żyje w ciągłym biegu, mamy doskonałą propozycję dla Ciebie! Słuchawki Galaxy Buds2 z jednej strony zachwycają designem i wysoką jakością dźwięku, ale sprawdzą się też u tych, którzy nie mają czasu ładować urządzenia - bateria starcza bowiem na długo, a w razie potrzeby słuchawki Buds2 naładujemy szybko korzystając z zasilającego etui. Dodatkowo, dzięki funkcji Auto Switch można w prosty sposób, bo bez użycia rąk, przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne. Dla zabieganych osób sprawdzą się znakomicie.  

Douszne słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds2 ucieszą każdego miłośnika muzyki.

Dla tych, którzy stawiają na komfort 

Może masz kogoś, kto zawsze narzeka na rozmiary nowoczesnych smartfonów i z nostalgią wspomina swój stary, poręczny telefon z klapką? Prezentem, który na pewno spełni oczekiwania będzie Galaxy Z Flip3 5G, czyli kultowy telefon w nowoczesnej, stylowej odsłonie. Jest nie tylko niezwykle kompaktowy i zmieści się do każdej kieszeni; umożliwia również na wygodne selfie oraz rozmowy video, bez konieczności trzymania urządzenia w ręku. 

Kompaktowy smartfon Samsung Galaxy Z Flip3 5G zachwyci swoim designem każdego miłośnika technologii.

Dla tych, którzy są gotowi na zmiany 

Ostatnia propozycja zdecydowanie spowoduje efekt „wow”. Galaxy Z Fold3 5G to smartfon premium, który dzięki rozkładanemu ekranowi, przenosi nas do nowej ery smartfonów. Ta pozycja sprawdzi się dla każdego - po złożeniu bez problemu zmieści się w kieszeni, zaś po rozłożeniu zyskujemy przestronny ekran. Na smartfonie można odpalić 3 aplikacje równocześnie, wyświetlacz 120 Hz umożliwia płynne wyświetlanie filmów i gier na dwóch ekranach, a smartfon jest kompatybilny z rysikiem (do nabycia osobno). Oznacza to, że gadżet jest odpowiedni zarówno do pracy, jak i rozrywki, przy okazji cieszy oko nowoczesnym designem. 

Wszystkie powyższe pomysły łączą dwie cechy: po pierwsze, wspólny ekosystem Samsung Galaxy, co oznacza, że połączenia i wiadomości są synchronizowane; umożliwia to odpowiadanie na wiadomości z tego urządzenia, które jest akurat pod ręką, a pozostanie w kontakcie z bliskimi jest dużo łatwiejsze. Drugą wspólną cechą jest to, że na pewno wywołają uśmiech u najbliższych po rozpakowaniu ze świątecznego papieru.