To jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt na polskim rynku muzycznym. Premiera "Jarmarku" miała odbyć się 4 września, ale Taco Hemingway zaskoczył swoich fanów i wrzucił do sieci 12 nowych kawałków. "Jarmark" od wczoraj jest dostępny na serwisach streamingowych, platformie You Tube i specjalnej stronie internetowej. Na liście utworów znalazło się m.in. głośne "Polskie Tango" wydane pod koniec kampanii wyborczej Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. 

Taco Hemingway opublikował też krótki wpis na Facebooku, w którym dziękuje wszystkim, którzy pracowali nad "Jarmarkiem":

Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania.

Jarmark jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”).

Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic. - napisał na Facebooku Taco Hemingway.