W nowym sezonie Kasia Porycka i Manuela Pieniak, założycielki marki, dają nowe życiem swoim ponadczasowym bestsellerom. I dobrze! Te klasyki od A do Z przepełnione kobiecością nie starzeją się wraz ze zmianą aktualnych trendów. W wiosennej odsłonie Saint Body nie zabrakło jednak wyczekiwanych nowości, wśród których bieliźniana sukienka z wysokogatunkowej dzianiny cupro, basicowe body na szerokich ramiączkach i biała koszula w wersji oversize uszyta z lekkiej i zwiewnej mieszanki bawełny z jedwabiem. Już teraz kupicie je w sklepie ELLE: 

Za ilustrację nowej kolekcji posłużyła sesja wykonana we współpracy z trzema innymi polskimi brandami: Hatup (o ich kapeluszach głośno jest także poza granicami naszego kraju), Umiar (ukochana marka biżuteryjna wszystkich minimalistek) i Yestersen odpowiedzialny za scenografię w klimacie vintage. Przed obiektywem Radka Świątkowskiego stanęła  Myriam Kijowski – Tran – subtelna, naturalna i bardzo zmysłowa. Romantyczny charakter zdjęć podkreśla hipnotyzująca gra światłem, która sprawi, że jeszcze bardziej zatęsknicie za wakacjami. 

Zaistniała na świecie sytuacja to wyjątkowy trudny moment dla małych przedsiębiorców i niezależnych, autorskich marek. Mimo to, zdecydowana większość z nich, wśród których między innymi Saint Body, nie zwalnia tempa, licząc, że ich klienci nie zrezygnują z inwestycji w garderobę ze sprawdzonych źródeł. W komunikacie prasowym dziewczyny zwracają się bezpośrednio do nich: „Dziękujemy, że jesteście z nami w tak trudnym dla wielu firm okresie. Od kilku miesięcy pracowałyśmy nad naszą najnowszą kolekcją, która niestety początek swojej produkcji miała w czasie ogłoszenia pandemii w naszym kraju. Postanowiłyśmy nieść wsparcie dla szwalni, z którymi współpracujemy od lat, nie zmniejszając tym samym naszych założeń produkcyjnych. Mamy na uwadze fakt, że często są to małe miejsca, które bez naszych zleceń mogłyby nie poradzić sobie w kolejnych miesiącach. Mamy nadzieję, że docenicie naszą pracę. Razem możemy więcej.” 

Model: Myriam Kijowski - Tran Rebel Models (@myrikt) 
Photo: Radek Świątkowski (@radekświątkowski) 
Production: Kasia Porycka 
Make up: Kasia Weczorek 
Kapelusze: Hatup (@hatup_design) 
Biżuteria: Umiar ( @umiar_bizuteria) 
Meble: Yestersen (@yestersen.warsaw