Nowości na Netflix: "Karppi: Sezon 2" (1.7.2020)

Policjanci Sofia Karppi i Sakari Nurmi przeczesują Helsinki w poszukiwaniu sprawców morderstwa, które wydaje się powiązane z działalnością korupcyjną.

Nowości na Netflix: "Powiedzmy sobie TAK" (1.7.2020)

Bajeczne śluby to nie bajka! Zobacz, jak Jeremiah Brent, Thai Nguyen i Gabriele Bertaccini pomagają różnym parom powiedzieć sobie TAK w wymarzonej scenerii.

Nowości na Netflix: "Pod słońcem Riccione" (1.7.2020)

Podczas wakacji na plażach Riccione grupa nastolatków zaprzyjaźnia się i wzajemnie wspiera w poszukiwaniach wakacyjnej miłości.

Nowości na Netflix: "Niewyjaśnione tajemnice" (1.7.2020)

Nowa wersja kultowego serialu pełnego niewyjaśnionych zaginięć, zgonów i paranormalnych spotkań. Ostatnią nadzieją na rozwiązanie tych spraw są widzowie.

Nowości na Netflix: "Warrior Nun" (2.7.2020)

Osierocona nastolatka budzi się w kostnicy. Odkrywa, że jako Powierniczka Aureoli dla tajnego zakonu zakonnic polujących na demony dysponuje teraz supermocami.

Nowości na Netflix: "Telefonistki: Sezon finałowy: Część 2" (3.7.2020)

Lidia i jej przyjaciele jeszcze zajadlej walczą z reżimem generała Franco, gdy jej największa rywalka wykorzystuje więzienie jako narzędzie zemsty.

Nowości na Netflix: "Southern Survival" (3.7.2020)

Ekipa BattlBox testuje różne produkty zaprojektowane z myślą o wspomaganiu ludzi w niebezpiecznych sytuacjach, takich jak pożar, wybuch czy napad.

Nowości na Netflix: "Desperados" (3.7.2020)

Spanikowana Wes ciągnie przyjaciółki do Meksyku, by skasować obraźliwego maila, którego po pijaku wysłała do swojego wymarzonego faceta.

Nowości na Netflix: "Bezpaństwowcy" (8.7.2020)

Drogi czworga cudzoziemców — uciekającej przed sektą kobiety, afgańskiego uchodźcy, biurokraty i młodego ojca — spotykają się w australijskim areszcie imigracyjnym.

Nowości na Netflix: "Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado" (8.7.2020)

Walter Mercado przez lata oczarowywał swoimi programami 120 mln widzów. Ten astrolog był barwnym ptakiem w kulturze macho, naiwnym dziwakiem i siewcą nadziei.

Nowości na Netflix: "The Old Guard" (10.7.2020)

Czwórka wojowników, którzy od stuleci w sekrecie bronią ludzkości, staje się celem tajemniczych mocy i odkrywa nowe znaczenie nieśmiertelności.

Nowości na Netflix: "Podróże z Zakiem Efronem" (10.7.2020)

Zac Efron podróżuje dookoła świata, poznając zdrowe i ekologiczne style życia. Towarzyszy mu Darin Olien, ekspert w dziedzinie odnowy biologicznej.

Nowości na Netflix: "Pięć pierwszych randek: Brazylia" (10.7.2020)

Program reality TV, w którym każdy z sześciorga singli umawia się na pięć randek w modnych lokalach w São Paulo. Kto dostanie zaproszenie na randkę numer 2?

Nowości na Netflix: "Zjednoczeni" (14.7.2020)

Dokument wykorzystuje historię powstawania teledysku do utworu „Solidarité”, by zaprezentować działalność aktywistów walczących z niesprawiedliwością społeczną.

Nowości na Netflix: "Narkobiznes" (14.7.2020)

Była analityczka CIA przygląda się sześciu nielegalnym substancjom z ekonomicznego punktu widzenia, aby pokazać, jak narkotyki popychają ludzi do ryzykownych zachowań.

Nowości na Netflix: "Mroczne pożądanie" (15.7.2020)

Przykładna żona spędza weekend poza domem. Wyjazd rozbudza w niej pasję, kończy się tragedią i sprawia, że Alma zaczyna się zastanawiać, kim naprawdę są jej bliscy.

Nowości na Netflix: "We własnej skórze: Przed i po" (15.7.2020)

Chirurg plastyk, dr Sheila Nazarian, i specjalistka od pielęgnacji skóry, siostra Jamie, wykorzystują nowatorskie rozwiązania, by poprawiać wygląd swoich klientów.

Nowości na Netflix: "Niewierni" (15.7.2020)

Od ostentacyjnych kłamstw po seksowne niespodzianki — ten film przedstawia wariackie pomysły mężczyzn, którzy mają problem z zachowaniem wierności w związku.

Nowości na Netflix: "Małżeństwo po indyjsku" (16.7.2020)

Swatka Sima Taparia prowadzi klientów z USA i Indii przez proces aranżowania małżeństw, co pozwala nam zobaczyć, jak obecnie wyglądają takie procedury.

Nowości na Netflix: "Fatalny romans" (16.7.2020)

Prawniczka zostaje uwikłana w przerażającą grę w kotka i myszkę, gdy spotkanie z dawnym znajomym przeradza się w obsesję zagrażającą wszystkim, których kocha.

Nowości na Netflix: "MILF" (16.7.2020)

Trzy przyjaciółki po czterdziestce wdają się w wakacyjny romans z młodszymi mężczyznami.

Nowości na Netflix: "Przeklęta" (17.7.2020)

'Przeklęta' jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. 

Nowości na Netflix: "Na ustach wszystkich" (17.7.2020)

W słynącym z hodowli bydła brazylijskim miasteczku wybucha panika. Nastolatkom grozi epidemia choroby przenoszonej przez pocałunki.

Nowości na Netflix: "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko): Sezon 2" (21.7.2020)

Moritz i ekipa MyDrugs rozwijają działalność. Ich internetowy sklep z narkotykami staje się coraz bardziej popularny — i jeszcze bardziej niebezpieczny.

Nowości na Netflix: "Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia" (22.7.2020)

Kronika walki agentów federalnych z nowojorską mafią, która zakończyła się rozbiciem pięciu rodzin mafijnych u szczytu ich potęgi w latach 80. XX wieku.

Nowości na Netflix: "Uliczne jedzenie: Ameryka Łacińska" (22.7.2020)

Opowieść o najpopularniejszych szefach kuchni w Ameryce Łacińskiej. Co ich inspiruje? Jak zmnieniają tradycyjne potrawy na nowoczesne kulinarne dzieła sztuki?

Nowości na Netflix: "Ofiara dla burzy" (24.7.2020)

Amaia zostaje wezwana do sprawy podejrzanej śmierci noworodka, którego ojciec usiłował zbiec z ciałem. Trzecia część trylogii Baztan.

Nowości na Netflix: "The Kissing Booth 2" (24.7.2020)

W tym sequelu Elle — już w klasie maturalnej — próbuje pogodzić związek na odległość, składanie podań na uczelnie i nową przyjaźń, która może wszystko zmienić.

Nowości na Netflix: "Good Girls: Sezon 3" (26.7.2020)

Beth, Ruby i Annie muszą zmierzyć się z konsekwencjami zagrań w poprzednim sezonie. Której z nich najmniej zaszkodzi ten koktajl z ryzyka, nagród i wyrzutów sumienia?

Nowości na Netflix: "Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 4" (29.7.2020)

Dziennikarz Raphael Rowe sprawdza na własnej skórze, jak wygląda życie więźniów w Paragwaju, Niemczech, Lesotho i na Mauritiusie.

Nowości na Netflix: "Odwet" (31.7.2020)

Cztery nastolatki łączą siły, by zemścić się na szkolnych prześladowcach, ale zostają oskarżone o coś, czego nie zrobiły. Czy uda im się wyrównać rachunki?

Nowości na Netflix: "The Umbrella Academy: Sezon 2" (31.7.2020)

Wychowane na superbohaterów rodzeństwo Hargreevesów wraca z drugim sezonem.

Nowości na Netflix: "Uwięzione" (31.7.2020)

Specjalistki od kradzieży biżuterii, Zulema i Macarena, zatrudniają cztery inne kobiety do pomocy w napadzie stulecia. Na ślubie w rodzinie narkotykowego bossa mogą „zarobić” miliony.

Nowości na Netflix: "Seriously Single" (31.7.2020)

Komedia romantyczna. Dwie przyjaciółki o zupełnie różnych poglądach na facetów, seks i miłość próbują razem odnaleźć się w skomplikowanym świecie singielek.

Nowości na Netflix: filmy na licencji

Nowości na Netflix: "Sztuka zrywania" (1.7.2020)

Brooke i Gary zamierzają się rozstać. Żadne z nich nie chce jednak opuszczać mieszkania, w którym żyją od kilku lat. Kierując się radami przyjaciół, znajomych i kilku zupełnie obcych osób, oboje rozpoczynają psychologiczną wojnę, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki. 

Nowości na Netflix: "Green Zone"

Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała być składowana na irackiej pustyni. Przemieszczając się z jednego zabezpieczonego minami miejsca – pułapki na drugie, żołnierze w trakcie poszukiwania śmiertelnych odczynników chemicznych natykają się na zawiłe próby zatajenia prawdy, które zmieniają cel ich misji. Działając wśród agentów wywiadu kierujących się sprzecznymi motywami, Miller szuka odpowiedzi, które albo zniosą reżim, albo doprowadzą do eskalacji działań wojennych w tym zapalnym rejonie

Nowości na Netflix: "Footloose"

Ren McCormack przeprowadza się wraz z mamą do małego miasteczka. Już na początku swojego pobytu naraża się lokalnym chuliganom, podpada nauczycielom, a przede wszystkim wdaje się w konflikt z pastorem, który wydaje się być najważniejszą personą w okolicy. Ren nie może zrozumieć dziwnych zasad panujących w miasteczku - zakazu słuchania rockowej muzyki i zakazu tańca. Postanawia podbuntować tutejszą młodzież i obalić panujące reguły.

Nowości na Netflix: "Monument"

Uwikłani w tajemniczą sytuację studenci ulegają stopniowemu odczłowieczeniu, poniżani przez despotyczną menedżerkę hotelu i przymuszani do wykonywania niezrozumiałych dla nich zadań. Podejrzewają głębsze znaczenie tych wydarzeń, ale nie zdają sobie sprawy, że w tym hotelu czas i przestrzeń są pojęciami względnymi.

Nowości na Netflix: "Billy Elliot"

Billy Elliot to 11-latek wychowywany w górniczej rodzinie, gdzie prym wiodą surowy ojciec i brat. By wykrzesać w dorastającym chłopcu wzorzec męskości, ojciec zaprowadza go na trening boksu. Jednak Billy nie pała pasją do tego sportu. Przez przypadek trafia na lekcję tańca klasycznego, gdzie okazuje się, że ma wielki talent. Zaczyna naukę baletu pod czujnym okiem niespełnionej primadonny, pani Wilkinson, która marzy, by Billy został tancerzem Królewskiej Akademii Tańca.

Nowości na Netflix: "40-letni prawiczek"

Andy Stizer ma już 40 lat a nadal ominęło go parę rzeczy w życiu. Ma spokojną pracę w sklepie z elektroniką, przytulne mieszkanko i kolekcję figurek. Ale istnieje taka rzecz, która do tej pory była dla niego tabu... Andy jeszcze nigdy nie uprawiał seksu, nawet przez przypadek. Czy to coś strasznego? Dla Andy'ego nie bardzo, ale dla jego kolegów z pracy, wręcz przeciwnie. A ponieważ uważają go za fajtłapę, postanawiają pomóc za wszelka cenę. Niestety nic się nie udaje, dopóki Andy nie spotka Trish, czterdziestoletniej matki trojga dzieci. Kumple są wniebowzięci, mając nadzieję, że coś wreszcie zaiskrzy... dopóki nie dowiedzą się o układzie jaki zawarli przyszli kochankowie!

Nowości na Netflix: "Mickey Blue Eye"

Dlaczego tak piękna dziewczyna jak Gina Vitale nie chce wyjść za takiego faceta jak Michael Felgate? Przecież nic mu nie brakuje: przystojny, dobrze ułożony Anglik pracuje w renomowanym nowojorskim domu aukcyjnym. Przyparta do muru Gina wyznaje w końcu prawdę. Jej ojciec Frank jest gangsterem i to postawionym dosyć wysoko w hierarchii mafijnej rodziny Graziosi. Jeśli dojdzie do małżeństwa, ojciec i jego kumple zrobią wszystko, by uzależnić Michaela od mafii i zmusić do ciemnych interesów. Młodzieniec zarzeka się, że nigdy do tego nie dojdzie, ale już wkrótce przekonuje się, że nie docenił przeciwnika.

Nowości na Netflix: "Był sobie chłopiec"

Głównym bohaterem filmu jest 36-letni playboy, Will Freeman, który nie chce mieć dzieci. Will udaje, że ma syna, by łatwiej nawiązywać kontakty z kobietami, a jego plany życiowe komplikują się, gdy poznaje samotnego, zagubionego dwunastoletniego chłopca, Marcusa.

Nowości na Netflix: "Adwokat diabła"

Młody, niesłychanie zdolny i skuteczny prawnik Kevin Lomax, szczęśliwie zakochany w pięknej i młodej żonie Mary Ann Lomax, który jeszcze nigdy nie przegrał żadnej rozprawy, otrzymuje propozycję niesłychanie wysoko płatnej pracy w jednej z największych i najbardziej znanych kancelarii prawniczych prowadzonej przez tajemniczego Johna Miltona. Przeprowadzka Kevina i Marry z prowincji do Nowego Jorku rujnuje zarówno ich życie zawodowe, jak i osobiste. 

Nowości na Netflix: "Noce w Rodanthe"

Adrienne, cierpi z powodu zdrady męża i z trudem stara się odbudować życie od nowa, gdy dowiaduje się, że on chce wrócić do domu. Rozdarta sprzecznymi uczuciami, z radością przyjmuje szansę wyrwania się z domu, kiedy dobra przyjaciółka prosi ją, by zajęła się przez weekend jej gospodą w Rodanthe. U wybrzeży Karoliny Północnej, Adrienne ma nadzieję odnaleźć spokój, którego tak potrzebuje, żeby przemyśleć swoje życie. Jest już po sezonie i gospoda byłaby zamknięta, gdyby nie niespodziewane pojawienie się jedynego gościa, Paula, lekarza z miasta. 

Nowości na Netflix: "Gladiator"

Rzymski generał Maximus, skazany na śmierć przez pretendenta do tronu imperium, cudem uchodzi z życiem z zastawionej na niego pułapki. Pojmany przez handlarza niewolników, poddany morderczemu treningowi, zostaje gladiatorem. Dzięki swym niezwykłym umiejętnościom powraca do Rzymu, na arenę Koloseum, gdzie szybko zyskuje szansę na zemstę.

Nowości na Netflix: "To nie jest kraj dla starych ludzi"

Teksas. Llewelyn Moss jest weteranem wojny w Wietnamie, który spędza dni na polowaniach. Pewnego dnia niedaleko granicy z Meksykiem mężczyzna znajduje kilka ciał, paczki z heroiną oraz walizkę z 2 milionami dolarów. Niewiele myśląc, postanawia zabrać pieniądze i uciec. W pogoń za nim rusza psychopatyczny płatny zabójca Anton Chigurh. Moss potrafi jednak umiejętnie zacierać za sobą ślady.

Nowości na Netflix: "Anne Frank – Historie równoległe"

Dokument Helen Mirren pokazujący, jak mogłoby wyglądać powojenne życie Anny Frank - w oparciu o jej dziennik i historie pięciu kobiet, które przetrwały Holokaust. 

Nowości na Netflix: "Pokuta"

Trzynastoletnia Briony Tallis przypadkiem jest świadkiem tego, jak jej starsza siostra Cecilia nago szuka ochłody w fontannie znajdującej się na terenie wiejskiej posiadłości Tallisów. Dziewczynę obserwuje również Robbie Turner - syn zajmującej się domem gospodyni i szkolny kolega Cecilii. Przed końcem dnia życie całej trójki zmieni się na zawsze. Robbie i Cecilia przekroczą granicę, do której wcześniej bali się zbliżyć, a Briony popełni okrutne przestępstwo, z którego konsekwencjami będzie musiała żyć do końca swoich dni.

Nowości na Netflix: "Mój tydzień z Marilyn" (2.7.2020)

Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera (Kenneth Branagh). Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller, który jednak szybko wyjeżdża. Podczas pobytu na Starym Kontynencie, gwiazdą zajmuje się młody asystent reżysera Colin, który spędzi z nią niezwykły tydzień, za który większość oddałaby całe życie.

Nowości na Netflix: "Artysta"

Hollywood pod koniec lat 20. XX wieku. Koniec kina niemego. Koniec karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood?

Nowości na Netflix: "Aquaman" (8.7.2020)

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Nowości na Netflix: "Droga do szczęścia" (15.7.2020)

April i Frank Wheeler to młode małżeństwo mieszkające z dwójką dzieci na przedmieściach Connecticut w połowie lat 50-tych. Oboje skutecznie maskują frustrację spowodowaną niemożnością spełnienia się zarówno w związku jak i karierze zawodowej. Frank ugrzązł w dobrze płatnej, ale nudnej pracy biurowej. Gospodyni domowa, April, ciągle opłakuje stojącą kiedyś przed nią szansę na zrobienie kariery aktorskiej. Nie mogąc znieść przeciętności, jaka ich otacza, decydują się wyjechać do Francji, gdzie będą w stanie rozwijać swoją wrażliwość artystyczną wolni od konsumpcyjnych wymagań kapitalistycznej Ameryki. Kiedy jednak ich związek zamienia się w nieskończone pasmo sprzeczek, zazdrości i wzajemnych oskarżeń, ich podróż oraz marzenia o samospełnieniu stają w obliczu zagrożenia.

Nowości na Netflix:  "Pierwszy człowiek" (20.7.2020)

Film skupia się na życiu Neila Armstronga w latach 1961-1969. „Pierwszy człowiek” to opowiedziana w pierwszej osobie historia na podstawie książki Jamesa R. Hansena. Zapis trudu, wyrzeczeń i poświęcenia, które wiązały się z jedną z najbardziej niebezpiecznych misji w historii ludzkości. 

Nowości na Netflix: "The Bling Ring" (23.7.2020)

 W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego, niedostępnego dla nich życia.