Choć w zeszłym roku pisałyśmy, że już po czwartym tygodniu zabiegów pozbyłyśmy się włosków całkowicie, to uprzedzałyśmy Was również, że sesje przypominające w przypadku depilacji IPL są konieczne. Nie są one jednak tak uciążliwe, jak klasyczna depilacja maszynką, kremem czy woskiem i w zależności od indywidualnych efektów zalecane są co ok. 30 dni. Już po pierwszej sesji depilacji włoski są na tyle osłabione, że przy kolejnym podejściu cały zabieg zajmuje dosłownie chwilę, a nowa wersja urządzenia ma sprawić, że sesje przypominające zajmą nam jeszcze mniej czasu!

Jeśli nie czytałyście naszej zeszłorocznej recenzji – zostawiamy Wam link. W ramach szybkiego przypomnienia, przygodę z urządzeniem IPL zaczynamy od pozbycia się włosków za pomocą zwykłej maszynki, a sam zabieg powtarzamy raz w tygodniu przez 4-12 tygodni.

Na czym polega update? W wybranych zestawach znajdziemy poszerzoną nasadkę dedykowaną dużym obszarom ciała oraz 2 precyzyjne nasadki do wrażliwych miejsc. Nasadka dedykowana depilacji większych części ciała, na przykład nóg, została poszerzona do szerokości 4 cm. Mniejsze nakładki zawarte w zestawie sprawdzą się idealnie do depilacji twarzy oraz okolic intymnych czy pach, które pozwolą zachować jeszcze lepszą higienę podczas zabiegów. Braun Silk-expert PRO 5 sprawdzi się tak samo dobrze w kobiecej, jak i męskiej rutynie pielęgnacyjnej. Na szczególną uwagę zasługuje niezrównana prędkość – np. cały zabieg na obu nogach wykonamy w mniej niż 5 (!) minut.

Analogicznie do poprzedniego modelu, odświeżony Braun Silk-expert Pro 5 posiada innowacyjny sensor kolorytu skóry SensoAdapt®, który odczytuje jej odcień 80 razy na sekundę i na tej podstawie automatycznie dopasowuje natężenie światła, co daje gwarancję bezpiecznego, profesjonalnego zabiegu w domowych warunkach. Dodatkowo, urządzenie posiada również akredytację Skin Health Alliance i zostało zatwierdzone przez FDA – amerykańską Agencja Żywności i Leków.

Braun Silk-expert Pro 5 działa w 3 trybach – normalnym, delikatnym i super delikatnym, który dedykowany jest poczatkującym użytkownikom. I jeszcze jedno - urządzenie jest w stanie wygenerować aż 400 000 błysków, co daje równoważność 22 lat zabiegów na całe ciało. Z urządzenia korzystamy w warunkach domowych, przez co wizyty w salonach urody przestają być koniecznością, a same zabiegi są tak samo bezpieczne i higieniczne.

Ola, redaktorka która testowała depilator w zeszłym roku wyznaje, że po 12 miesiącach włoski na jej ciele są wciąż bardzo osłabione, a sesja przypominająca, którą wykonuje średnio raz w miesiącu, zajmuje jej zaledwie kilka minut. "Świetne jest to, że depilator można przesuwać po większych częściach ciała, a nie tylko punktowo przykładać do skóry. Dzięki temu wykonanie zabiegu na obu nogach zajmuje mi mniej niż 5 minut" - mówi. Dodatkowy plus Ola przyznaje Braun Silk-expert Pro 5 za to, że można używać go zawsze i wszędzie, i na łóżku, i w łazience.

PS Braun Silk-expert Pro 5 znajdziecie teraz w sklepie RTV Euro AGD w specjalnej promocji! Z kodem IPL5237 zyskacie 100 zł rabatu do 23 maja 2021. Po więcej informacji kliknijcie TUTAJ.