Olśniewający design

To telefon o niekwestionowanych walorach wizualnych. Mimo że Honor 9 Lite został wyposażony w ekran FullView HD o przekątnej aż 5,65 cala, gabaryty tego urządzenia przywodzą na myśl raczej jego 5,2-calowych krewnych, dzięki czemu całkiem swobodnie można obsługiwać go jedną ręką.

Z perspektywy estetycznej na uwagę zasługuje zwłaszcza jego tylna obudowa, która została pokryta dwunastoma nanooptycznymi powłokami, przez co zachwyca efektem lustrzanego odbicia. Zaokrąglone rogi, wąska ramka i starannie wykonane plecy pięknie odbijać będą promienie wiosennego słońca.

2 aparaty, 4 obiektywy, wiele możliwości

W przypadku smartfonu Honor 9 Lite, słowo lite oznacza więcej. Urządzenie wyposażone zostało w aż 4 obiektywy skupione wokół dwóch aparatów. Zarówno przedni, jak i tylny mają po 2 matryce – 13 i 2 Mpx. Wszystko po to, aby użytkownik mógł skorzystać z efektu bokeh, czyli do niedawna zarezerwowanego jedynie dla lustrzanek efektu głębi. Delikatnie rozmyte tło otrzymamy nawet w gorszych warunkach oświetleniowych, dzięki jasnym obiektywom z przysłoną f/2.0.

Pomachaj do kamery!

Dla miłośniczek i miłośników selfie Honor przygotował specjalną funkcję sterowania gestem. Zamiast siłować się z przyciskiem aparatu lub każdorazowo ustawiać czas zwolnienia migawki, wystarczy pomachać do obiektywu lub ustalić inny charakterystyczny gest, dzięki któremu aparat po 2 sekundach automatycznie zrobi zdjęcie. To bardzo praktyczne udogodnienie.

Ruchome zdjęcia, ultraszybki czytnik linii papilarnych, dzielenie ekranu jednym dotknięciem palca – to tylko kilka drobiazgów dopełniających niesamowity efekt głębi fotografii, sterowanie gestem czy olśniewający design smartfonu Honor 9 Lite. Ciężko uwierzyć, że wszystkie te funkcjonalności dostępne są na urządzeniu, które kosztuje mniej niż 1000 zł.