Karolina Gilon rozpoczęła karierę telewizyjną w 5. edycji programu „Top Model”, w którym zyskała sympatię publiczności i dotarła aż do półfinału. To nie był jednak przypadek, ponieważ już wcześniej pracowała jako modelka i fotomodelka. Dziś kontynuuje swoją karierę w branży telewizyjnej jako prowadząca autorskiego programu „Druga Twarz” w TTV. Występuje tam w roli doradcy wizerunkowego i pomaga ludziom z nietypowym czy kontrowersyjnym wyglądem, przeprowadza metamorfozy przy jednoczesnym zachowaniu ich charakteru i wyjątkowości. Bierze udział w największych imprezach medialnych, współpracuje z międzynarodowymi markami, a jej karierę i codzienne życie na Instagramie śledzi ponad 335 tysięcy osób!  Jej decyzja o podjęciu leczenia wady zgryzu, jak sama mówi, nie była łatwa, ponieważ żaden moment nie wydawał się odpowiedni. Karolina regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych i nagrywa materiały telewizyjne i wywiady. Z tego względu aparat ortodontyczny mógłby stanowić problem.

Zdecydowała się na leczenie systemem Invisalign®, ponieważ uwierzyła, że jej marzenie o piękniejszym uśmiechu, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego życia, jest możliwe.

„Kiedy usłyszałam o systemie prawie niewidocznych nakładek Invisalign®– nie miałam wątpliwości. Przede mną kolejny sezon programu. Myślę, że w czasie następnych nagrań będę uśmiechać się jeszcze częściej – będę miała bardzo dobry powód!” - Karolina Gilon.

Karolina już wiele razy udowodniła, że zmiana wizerunku jest możliwa i że czasem bywa także środkiem do osiągania wyznaczonych celów. System prawie niewidocznych nakładek prostujących zęby Invisalign® ma jej pomóc w kolejnym etapie metamorfozy i sprawić, że jej zęby będą prostsze, a uśmiech piękniejszy. Firma korzysta z jednej z najbardziej zaawansowanych technologii leczenia 3D dostępnych na rynku, dzięki której możliwa jest precyzyjna korekta zgryzu pacjentów, a także szczegółowe zaplanowanie procesu leczenia oraz wizualna symulacja wyniku leczenia. Dzięki certyfikowanym dentystom i ortodontom, system Invisalign® jest dostępny w coraz większej ilości gabinetów dentystycznych i ortodontycznych w Polsce.

The Invisalign System służy do prostowania zębów za pomocą szeregu dopasowanych do każdego pacjenta klamer. Leczenie Invisalign dostępne jest w ponad 100-u krajach na całym świecie i zalecane jest zarówno dla nastoletnich jak i dorosłych pacjentów przy wyspecjalizowanych ortodontów i doświadczonych dentystów. Ceny dla produktów Invisalign ustalane są bezpośrednio przez lekarzy, w zależności od indywidualnego planu leczenia. Po więcej informacji zajrzyj na: www.invisalign.pl.

Align Technology, Inc.

Align Technology tworzy i dystrybuuje system InvisalignÒ, najbardziej zaawansowane technologicznie nakładki prostujące zęby na świecie, a także iTero®, wewnątrzustne skanery i urządzenia. Produkty Align Technology pomagają profesjonalistom w branży dentystycznej, aby osiągać efekty, których oczekują oraz zapewniać najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania swoim pacjentom. Dowiedz się więcej na stronie: www.aligntech.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat systemu InvisalignÒ lub skontaktowania się z certyfikowanym dentystą należy odwiedzić stronę: www.invisalign.pl. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat systemu skanowania iTero® należy odwiedzić stronę:www.itero.com.

Materiał promocyjny