Początkowo niewiele osób w to wierzyło, raczej większość internautów była zdania, że to wyssane z palca plotki. A jednak nie! A dowodem na to są zdjęcia pary. Czy Kanye West i Irina Shayk to nowa "najgorętsza para" show-biznesu? 

Kanye West i Irina Shayk są razem? Para spędziła razem wakacje na południu Francji

Raper właśnie obchodził swoje 44. urodziny i z tej okazji do sprzedaży trafiła również jego autorska kolekcja dla marki Gap. Ale to niejedyny wątek związany z Westem. Kilka miesięcy temu potwierdziły się doniesienia o rozstaniu Kanye z Kim Kardashian. Małżeństwo zdecydowało się na rozwód, co miało bardzo przybić oboje. Czyżby Amerykanin znalazł pocieszenie? Amerykańskie i brytyjskie media donoszą, że Kanye West wybrał się na wakacje do Prowansji. A w tej podróży partnerowała mu... 35-letnia Irina Shayk. Tego chyba nikt się nie spodziewał, ale informację potwierdziły takie serwisy jak TMZ i Page Six, a Daily Mail ma nawet zdjęcia pary! 

Gwiazdy zatrzymały się w luksusowym butikowym hotelu Villa La Coste (spędzili w nim trzy noce), ale nie byli całkowicie sami. Na fotografiach widać również grupę znajomych (prawdopodobnie Westa). Wspomniany TMZ podał, że świadkowie stwierdzili, że "wyglądali jak para i to w 100% romans", ale źródła nie ujawniły czy to dopiero początek tej znajomości czy już coś poważniejszego. Za to Page Six stwierdził, że na razie tylko się ze sobą widują od kilku tygodni. "Spędzali razem czas w Nowym Jorku. (...) Irina wydaje się być oczarowana Kanye". 

Co ciekawe, Kayne i Irina znają się od lat. Rosyjska piękność wystąpiła w teledysku Westa, "Power" w 2010 roku, a dwa lata później była jedną z gwiazd na pokazie kolekcji sygnowanej przez rapera. 

Kanye West i Irina Shayk. Historie związków gwiazd

Kanye West przez ostatnich kilka lat był związany z Kim Kardashian. Para poznała się w 2000 roku. Raper pojawił się nawet w słynnym reality-show "Z kamerą u Kardashianów", a w 2012 West wyznał Kim miłość w piosence "Cold". Dwa lata później celebryci wzięli huczny ślub we Florencji i w ciągu następnych lat doczekali się czwórki dzieci: 7-letniej North, 5-letniego Sainta, 3-letniej Chicago i rocznego Psalma.

Irina Shayk przez kilka lat była w związku z Cristiano Ronaldo, a potem związała się z Bradleyem Cooperem (od 2015 roku). W czerwcu 2019 do internetu trafiła wieść, że Cooper i Shayk rozstali się. Sprawy nie skomentował wtedy rzecznik prasowy aktora, ale sytuację potwierdziły najważniejsze czasopisma specjalizujące się w podawaniu potwierdzonych informacji o gwiazdach. Nie wiadomo, jaka była przyczyna rozstania gwiazdy Hollywood i modelki. Gwiazdy są rodzicami urodzonej w 2017 roku dziewczynki o imieniu Lea De Seine, którą wychowują wspólnie.