Wygląda na to, że "stara miłość nie rdzewieje", a romans "po latach" J.Lo i Afflecka rozwija się szybciej, niż byśmy się tego spodziewały! Jak donoszą zagraniczne media, Lopez jest gotowa, aby zrobić kolejny krok w relacji z byłym narzeczonym. Gwiazda popu przeprowadza się do LA! Czy wkrótce para zamieszka razem? Oto szczegóły.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są razem? Wszystko wskazuje na to, że para ponownie się spotyka... >>>

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem? Para odwiedza się nawzajem

Na początku maja, poinformowałyśmy Was, że Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie się spotykają. Kilka tygodni po zakończeniu związku gwiazdy pop z Alexem Rodriguezem, jeden z portali opublikował zdjęcie, na którym widać, jak Ben Affleck wysiada z samochodu Jennifer Lopez. Następne tygodnie jeszcze bardziej podgrzały atmosferę w mediach. Affleck był wielokrotnie widywany w okolicach rezydencji J.Lo.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie! „Jest między nimi niesamowita chemia” – mówią znajomi pary >>>

Jennifer Lopez przeprowadza się do Los Angeles, aby rozpocząć zupełnie nowy rozdział z Benem Affleckiem

Zagraniczne media donoszą, że J.Lo nie może się doczekać, żeby być blisko Afflecka. Jedno ze źródeł poinformowało, że Lopez „jest podekscytowana nowym początkiem" i dodało, że "wkrótce będą w swoim domu w Los Angeles". Podobno para ma już plany na lato, jak powiedział informator: „Chcą spędzić ze sobą jak najwięcej czasu. Planują też wybrać się na wycieczkę”. Przypomnijmy, że obecnie zakochani mieszkają na przeciwległych wybrzeżach. Lopez będzie zmuszona kursować pomiędzy kurortem w Hamptons a LA.

Jennifer Lopez zmieniła fryzurę. Nowe cięcie odmłodziło gwiazdę o kilka lat. Jak teraz wygląda? >>>